MOT na motor, skuter

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

MężczyznaPostNapisane przez daro31 » 25 lis 2008, 16:21 MOT na motor, skuter

Witam, mam skuter 50cmm 3 letni przywieziony z kraju i przerejestrowany na tablice uk ale teraz skonczyl trzy latka i potrzebny jest mot, w kraju do 50 cmm nie ma takiej potrzeby tu jest inaczej, wiec poszukuje warsztatu, ktory robi przeglad na jednoslada, bo nie wszystkie samochodowe to robia, z autem nie ma wiekszych problemow, poszukuje w granicach i obrebie Hall Green, Acoksa, Yardley, Sheldon, prosze o komentarze, najlepiej z post codem i przydalo by sie jakies opinie i moze cena jesli warsztat jest sprawdzony,
zalezy mi tez na czasie,
dzieki i pozdrawiam, czekam na wiesci
daro31
Avatar użytkownika
daro31
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 9 paź 2007, 19:41
Lokalizacja: Olsztyn - Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez zmielna » 25 lis 2008, 21:45 Re: MOT na motor, skuter

daro31 napisał(a): <ciach> poszukuje w granicach i obrebie Hall Green, Acoksa, Yardley, Sheldon, prosze o komentarze, najlepiej z post codem i przydalo by sie jakies opinie i moze cena jesli warsztat jest sprawdzony,
zalezy mi tez na czasie,
dzieki i pozdrawiam, czekam na wiesci


siema, moge pomoc tylko czesciowo, robilem MOT mojej divi na Erdington, Fred Hanks Motorcycles Ltd, niedaleko J6 M6, http://tinyurl.com/555a4u
Koles ma sklep i maly warsztat, i baaaaaaardzo oldskulowy sprzecik diagnostyczny ;-) ale generalnie to zbadal co trzeba i wydal mi papier wiec sprawe zalatwiona.

cena MOT na motor £28.65
http://www.ukmot.com/MOT_prices.asp

Hope this helps.

zdrowka!
Ad astra per aspera..
Avatar użytkownika
zmielna
Rozeznany
 
 
Posty: 154
Wiek: 46
Dołączył: 20 lis 2007, 22:57
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 14
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez daro31 » 26 lis 2008, 08:42 Re: MOT na motor, skuter

dzieki za info :) pewnie trzeba sie umowic, bo nie przyjmie od reki
daro31
Avatar użytkownika
daro31
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 9 paź 2007, 19:41
Lokalizacja: Olsztyn - Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lysy » 26 lis 2008, 18:08 Re: MOT na motor, skuter

daro31 napisał(a):dzieki za info :) pewnie trzeba sie umowic, bo nie przyjmie od reki


moze byc roznie.........trzeba podejsc/podjechac/zadzwonic/zapodac emalie
wytyczne MOt nie sa na motocykl bardziej rygorystyczne niz w pl - w moim przypadku nie byly moze tak powiem
Avatar użytkownika
lysy
Rozeznany
 
 
Posty: 251
Wiek: 46
Dołączył: 5 mar 2007, 11:47
Lokalizacja: Redditch
Reputacja: 2
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MOTORYZACJA