Telefonia IP i komunikacja interetowa...

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MężczyznaPostNapisane przez Mustafa75 » 16 lis 2008, 12:29 Re: Telefonia IP i komunikacja interetowa...

Ja mam internetcalls juz 2 lata i jestem zadowolony place 5 euro na 3 miesiace i mam 6 godzin tygodniowo free na europe stacionarne a te5 euro mozna wykozystac na kom
"Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu." (Stanisław Lem)

Mustafa75
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 114
Dołączył: 27 lut 2007, 22:14
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Marcella » 28 lis 2008, 21:25 Re: Telefonia IP i komunikacja interetowa...

Kolega Dragonsing zachwala bardzo skype - zreszta tak jak moja wspollokatorka. Tylko, ze ja nie chce, nie lubie i nie mam zamiaru sleczec przed kompem kilka godzin, po to by z kims pogadac. Poza tym, bedac w MO-call place 9,5 za min na komorke, a nie 17p!!! No i jaki jest komfort rozmowy... Moge dzwonic z pracy, z domu, skad chce. A na skypa trzeba sie umawiac i wgapiac sie bezsensownie w monitor, co mnie osobiscie doprowadza do szalu. Uwazam, ze telefon komorkowy to swietny wynalazek przede wszystki dlatego, ze nie ma kabla:-) A takich uslug jak MO-call mogloby byc wiecej;-)

Marcella
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 29 paź 2008, 10:08
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez freak23 » 16 gru 2008, 17:30 Re: Telefonia IP i komunikacja interetowa...

No fakt, ja fanem skypa tez nie jestem. A co do tych uslug, to po co Ci wiecej? MO-call Ci nie wystarczy? ja tez mam MO-call i nie szukam innych. CHyba, ze chodzi Ci o to, zeby byla wieksza konkurencja i ceny poszly w dol;-) To co innego. Ale i tak mysle, ze nie ma co narzejac. Naprawde nie wychodzi drogo za min polaczenia (1,5p).

freak23
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 15 gru 2008, 23:47
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dragonsing » 16 gru 2008, 20:56 Re: Telefonia IP i komunikacja interetowa...

hehe, "fanem skype"? nieeee ja poprostu lubie tanie i funkcjonalne programy... a z tego korzystam. Przy okazji poinformuje ze skype nie wiaze sie tylko z posiadaniem kompa. Obecnie w domu korzystam ze skype na PC, ale wszedzie indziej mam komorke z aplikacja skype i moge dzwonic za free do polski na zasadach jw. pisalem :P. Dodatkowo chatowanie/rozmowa ze znajomymi poprostu na skype poza domem, w ramach typowych polaczen skype-skype
Temat pokrewny dla zainteresowanych Skypephone S2 :D. Grunt to sobie w zyciu ulatwiac ;)
Pozdrawiam serdecznie

Dragonsing
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączył: 26 paź 2008, 08:52
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez daavid » 28 gru 2008, 10:23 Re: Telefonia IP i komunikacja interetowa...

Marcella napisał(a):.... nie chce, nie lubie i nie mam zamiaru sleczec przed kompem kilka godzin, po to by z kims pogadac.......


nie musisz. Wystarczy kupić telefon wi-fi. Da się znaleść za 50 funów

http://cgi.ebay.co.uk/Netgear-Wireless- ... .m63.l1177

daavid
Początkujący
 
 
Posty: 34
Dołączył: 19 sty 2007, 12:39
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez roberto231 » 30 gru 2008, 17:37 Re: Telefonia IP i komunikacja interetowa...

Voipdiscount (Betamax) aktualnie do polski na stacjonarne za Free.

Najlepiej się zarejestrować i na ich stronie zapłacić kartą 10 funtów (przez pośrednika wychodzi drożej). Do konta dopiszą 10 euro, a co tydzien przez 4 miesiące 300 minut.
które możemy wykorzystać na stacjonarne do polski i nie tylko - aktualny cennik: cennik


Voipdiscount jest jednym z wirtualnych operatorów Betamax
można sobie wybrać innego: http://www.betamax.org.pl/

Jak korzystamy z tego?
Ściagamy program na komputer, lub ustawiamy w telefonie komórkowym który ma WI-FI
bramke VOIP. Bez problemu działa z N95, N95 8GB, N80.

Nie działa z Nokią N95 8GB z softem brandowanym przez Vodafon - najlepiej wtedy
wgrać polski soft.

Pozdrawiam :)

roberto231
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Wiek: 8
Dołączyła: 27 lip 2006, 09:17
Reputacja: 1
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA