czy jestesmy nieudolni?

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez Dzwiedz » 9 lis 2006, 12:11 czy jestesmy nieudolni?

http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news ... 14913,2943 co do tej wypowiedzi tpo chyba mu sie cos w dup... poprzewracalo!! do nieudolnych mozna zaliczyc jego i ten caly burdel jaki jest teraz w rzadzie!! - choc mysle ze to zbyt delikatne slowo ale pochamuje swoj nagly przyplyw emocjiiiii.

Dzwiedz
Początkujący
 
 
Posty: 17
Wiek: 39
Dołączył: 4 lis 2006, 14:22
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez John.Q » 9 lis 2006, 19:33 Re: czy jestesmy nieudolni?

Witam

Brawo Panie Prezydencie, tylko tak dalej.Dzieki takim wypowiedziom napewno zacheci Pan nas do powrotu i wstyd Panie Przeydencie na wizycie miedzynarodowej tak wypowiadac sie o swoich rodakach. Zgodze sie , ze jest tutaj grupa ludzi ,ktorzy kombinuja ale wrzucac wszystkich do jednego worka.
Z powazaniem

John Q

John.Q
Raczkujący
 
 
Posty: 75
Dołączył: 18 sie 2006, 21:10
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 9 lis 2006, 21:59 Re: czy jestesmy nieudolni?

Co taki prezydent ma do powiedzenia jesli dba o swoja dupe?
Taki s**syn woli opowiadac opinie zazdrosnych ludkow niz sie usprawiedliwiac i powiedziec ze to z glupoty jego i oprzedniego rzadu stalo sie to co sie stalo.
Kto jest nie udolny? My? A moze bezdomni z Victorii ktorzy uwierzyli ze praca na nich czeka?
Pod latarnia najciemniej prezydenciku!
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez iska » 10 lis 2006, 11:05 Re: czy jestesmy nieudolni?

Prezydent wypowiada sie jakby w ogole nie znal sytuacji wielu polskich mlodych ludzi, moze pracy teraz tu wiecej i ludzie moga pracowac tylko zrobki nie takie jak trzeba a wielkie supermarkety w ktorych najlatwiej znalezc prace mlodym na poczatek nie spelniaja ich ambicji Trzaskaja po 12h bo nie ma kto ich zmieniac Ludzie juz nie chca pracowac w super hiper a co raz ich tu wiecej sie rozbudowuje Wszedzie widze tylko reklamy korzystne kredyty, chwilowki, kredyty na mieszkania dla malzenstw to ostatnio bardzo popularne bo na mieszkanie nie stac A ja dziekuje za taki start Na poczatek swej drogi malzenskiej: kredyt. Ten kraj nie daje nam mozliwosci mozna sie tu udusic. Zreszta co ten Kaczynski w ogole gada przeciez wiele osob wyjechalo nawet kiedy mieli prace zeby miec w ogole na wyjazd i miec tez troche w kieszeni a ci ktorzy nie mysleli i troche sie przeliczyli no coz, nie dziwie sie, jesli tu sie nie da to po prodtu chceli sprobowac....

iska
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 12 paź 2006, 17:29
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez beskidenluchs » 10 lis 2006, 21:49 Re: czy jestesmy nieudolni?

Nie dajcie sie nabrac, Prezydent jest z nami... na pewno zle przetlumaczono, a media wytluscily wypowiedz z naciskiem na nieudacznikow. Jak wczoraj sie dowiedzialem o tej wypowiedzi od mojej Lubej to cos we mnie peklo, ale przeczytalem uwaznie atykul i napiecie minelo.

A dlaczego sie znalezlismy tutaj ? bo mielismy dosyc obietnic ze bedzie lepiej, moze nastepne pokolenie bedzie mialo lepiej, ale zycie chyba jest za krotkie zeby czekac, myslmy o sobie, na starosc moze to my bedziemy pomagac rodakom wydajac pieniadze w tym kraju...
Life is what happens while you're busy making other plans

beskidenluchs
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Wiek: 50
Dołączył: 26 wrz 2006, 21:43
Lokalizacja: Oxford chyba
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez tomi09pl » 12 lis 2006, 16:54 Re: czy jestesmy nieudolni?

wypowiedz prezydenta tylko mnie utwierdzila ze decyzja o wyjezdzie byla sluszna. najbardziej mnie jeszcze rozbila ta czesc wypowiedzi w ktorej mowil ze my, nieudacznicy pobieramy zasilek dla bezrobotnych w polsce. ja w swoim krotkim zyciu nie dostalem ani jednego zasilku od panstwa, mimo ze sie staralem, a na koniec jeszcze odmowiono mi prawa do darmowej opieki zdrowotnej.

szczerze mowiac od kilku dni zastanawiam sie czy nie sprobowac wyslac jakiegos listu do szanownego pana prezydenta. nie zeby cos zmienic ale dla wlasnej satysfakcji -> moze go przeczyta.
Avatar użytkownika
tomi09pl
Rozeznany
 
 
Posty: 147
Wiek: 36
Dołączył: 11 paź 2006, 14:53
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 12 lis 2006, 20:19 Re: czy jestesmy nieudolni?

a widzial ktos maly temacik w jednej z angielskich gazet... a zatytulowany byl tak
"Lazy Poles love UK" ... i tam wlasnie bylo o tym co Kaczynski powiedzial ... wiec to chyba nie jednak wina tlumacza w polsce.
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 12 lis 2006, 21:12 Re: czy jestesmy nieudolni?

Najnowsze badania wykazały, że 3 na 10 Polaków jest w depresji. Pozostałych 7 jest w Anglii.
:mrgreen:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 12 lis 2006, 22:27 Re: czy jestesmy nieudolni?

Anek, :mrgreen:
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

PostNapisane przez Elvis » 13 lis 2006, 05:24 Re: czy jestesmy nieudolni?

nie wiem, może jestem nieudacznikiem, nie znam się, wiem, że zrobiłem tutaj inżyniera, na niezgorszej, podobno, uczelni i jak szukałem pracy w Polsce, to nikt poważnie nie potraktował mojej oferty, dostałem tylko parę anonimów, dlaczego pracy tam mam nie szukać, co prawda potem pojechałem pracować w Polsce, ale będąc zatrudniony tutaj, bo nie było jednej polskiej firmy, która stanęła by do przetargu., więc PKP musieli płacić obcym odpowiednio większe kwoty. Może ja jestem nieudolny, że mnie się nie udało roboty w PL znaleźć, ale uni tyż są, że się nie umieli w porę zatroszczyć, żeby miał im kto mosty budować.
A o tym zasiłku, to niestety prawda jest, podobnie jak i o emeryturach i kilku innych świadczeniach, albo, że jeżdżą ludzie do dentysty do Polski, co im kasa chorych za to płaci itd.

Elvis
 
 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK