okresowe badania niemowlakow

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

KobietaPostNapisane przez asia.b » 8 paź 2009, 20:11 okresowe badania niemowlakow

niedawno przyjechalam do Bham, dzisiaj bylam na szczepieniach, przy okazji lekarz wypelnil czerwona ksiazeczke, zbadal, zwazyl itd. Ale nic nie mowil kiedy nastepne okresowe badanie dla dzieci zdrowych. Czy przychodnia wysyla listy na kontrolne badania czy nie praktykuje sie tego? Pozdrawiam

[ Dodano: Czw Paź 08, 2009 21:13 ]
dodam, ze dziecko ma 5 miesiecy.

asia.b
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączyła: 17 sie 2009, 11:41
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kaśka73 » 8 paź 2009, 21:25 Re: okresowe badania niemowlakow

jestem mamą 6 miesiecznego Filipka urodzonego tutaj w Anglii.Nie przysylają nic na badania kontrolne tylko na szczepienia.A ja chodze raz w miesiacu z moim synkiem do przychodni gdzie go waza i mierza,nanosza na wykresy zanjdujace sie w tej czerwonej ksiazeczce.Na pewno w Twojej przychodni tez w jakis dzien tygodnia mozesz isc i spawdzic swoje dzieciatko tylko musisz zapytac kiedy.

Kaśka73
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 12 kwi 2008, 03:26
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez papuzkaara » 9 paź 2009, 08:28 Re: okresowe badania niemowlakow

Ja jestem mama rocznego synka i niedawno dostalam wezwanie na bilans roczny. Zmierzyli, zwazyli i wypytywali o rozwoj. wzywaja wtedy kiedy musza a sama mozesz chodzic dodatkowo.
Czasem trzeba powiedziec Nie , Aby uslyszec wielkie TAK

papuzkaara
Raczkujący
 
 
Posty: 90
Wiek: 39
Dołączyła: 21 sty 2009, 09:37
Reputacja: 4
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ZDROWIE