Pediatra - potrzebny kontakt.

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

MężczyznaPostNapisane przez DjXeed » 14 cze 2008, 15:14 Pediatra - potrzebny kontakt.

Ktos ma namiary na jakiegos polskiego pediatre przyjmujacego w west midlands?

DjXeed
Rozeznany
 
 
Posty: 270
Wiek: 39
Dołączył: 11 sty 2008, 15:56
Lokalizacja: Londyn
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 14 cze 2008, 16:50 Re: Pediatra - potrzebny kontakt.

to jest lekarz ogolny, ale z dziecmi tez do niej jezdza http://www.nhs.uk/ServiceDirectories/Pa ... F8BBB9BB6C
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez karolina265 » 3 paź 2008, 20:12 Re: Pediatra - potrzebny kontakt.

Witam.Dr Winiewicz jest moja gp i prosze wierzyc,ze nie rozni sie niczym od angielskich lekarzy.O cokolwiek byscie nie zapytali ,to zawsze mozna uslyszec,ze tutaj to tego nile lecza,tutaj tego nie daja itp. Jezeli juz cos jestescie w stanie uzyskac to moze i antybiotyk(oczywiscie zawsze ten sam,bo chyba innych nie maja) ,ale zeby jakas oslone dla dzieciaczka typu lacid albo np cos na biegunke -to niestety nie dostaniecie.Jedynie co uslyszycie,to to ze tu oni na to nic nie daja.To jest straszne. dziecko moze sie i odwodnic .pasc z wycienczenia to moze twtedy dadza je na kroplowki!!! Jezeli znacie jakiegos POLSKIEGO lekarza,ale takiego ktory naprawde leczy to prosze o podanie mi namiarow(oczywiscie nawet jezeli przyjmja tylko prywatnie,bo na zdrowiu dzieci nie zamierzam oszczedzac)
Karolina

karolina265
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 24 wrz 2008, 14:00
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 9 paź 2008, 10:28 Re: Pediatra - potrzebny kontakt.

Na gorze strony jest taka duuza reklama "POLSKA PRYWATNA PRZYCHODNIA LEKARSKA" i maja tam pediatre.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 12 mar 2009, 18:19 pediatra!

witam, nie wiem czy pisze ten post w odpowiednim miejscu ale jestem tu nowa. mam nadzieje ze mi ktos pomoze:( Pilnie potrzebuje namiary na pediatre w birminghma lub okolicach ktory przyjmuje prywatnie. w tej przychodni w coventry ktora reklamuja tu na gorze strony jest pediatra ale tylko w niedziele:/ a tu sprawa niestety jest pilna:( z gory dziekuje
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez karjo » 12 mar 2009, 22:23 Re: Pediatra - potrzebny kontakt.

Jesli az tak pilnie, to A&E szpital dzieciecy w centrum, niezla opieka.
Ewentualnie przez gp, rejestracje, podpytaj o prywatnego pediatre.

karjo
Rozeznany
 
 
Posty: 269
Dołączyła: 27 lut 2008, 11:23
Reputacja: 17
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez krzycho » 16 mar 2009, 13:04 Re: Pediatra - potrzebny kontakt.

witam jest polski lekarz w suton colfild nazywa sie slominski to jest moj tel o7724361150

krzycho
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 15 lut 2009, 12:20
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kalini812 » 16 mar 2009, 14:05 Re: Pediatra - potrzebny kontakt.

witam, krzycho czy ten lekarz Slominski to przyjmuje tam prywatnie,on jest lekarzem dzieciecym czy ogolnym?
dzieki wielkie za odpowiedz :-)
Avatar użytkownika
kalini812
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 42
Dołączyła: 23 kwi 2008, 18:28
Lokalizacja: Tamworth---Wrocław
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 16 mar 2009, 14:12 Re: Pediatra - potrzebny kontakt.

Probowalam sie dostac do tego Slominskiego i tak z zasady to jest lekarz ogolny ale dzieci tez przyjmuje, w tej klinice przyjmuje na ubezpieczenie, prywatnie nie idzie sie do niego dostac niestety, ostatecznie zrezygnowalam z wizyty u niego z powodu braku ubezpieczenia i tego na na wizyte kazal czekac ok tyg a mi sie spieszylo:/
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez egoniak » 2 gru 2009, 11:28 Re: Pediatra - potrzebny kontakt.

podobno gdzies na perry barze jest przychodnia gdzie przymuje polak przyjmuje on wszystkich i doroslych i dzieci. idziesz rejestrujesz sie podajesz insurance number i czekasz w kolejce. wszystko za darmo. nazywa sie chyba slominski czy jakos tak.

egoniak
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Wiek: 37
Dołączył: 1 kwi 2007, 23:07
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez marzencia2333 » 2 gru 2009, 12:37 Re: Pediatra - potrzebny kontakt.

kalini812,

To chyba kazdy takich lekarzy ma bo ja rowniez mam nie mile doswiadczenia z lekarzami
Moj synek byl bardzo chory bo mial prawie 40 stopni goraczki wiec poszlam z nim do lekarza, on popatrzyl na niego i stwierdzil ze nie jest chory, przylozyl mu reke do czola i mowi ze on nie ma goraczki. Poprostu smiech na sali, rece mi opadly. Ja mowie do niego, ze moj synek ma bardzo wysoka goraczke i niech mu zmiezy temperature.
Pokrecil nosem i poszukal jakiego termometru, ktory przyklada sie doczola. No i sie bardzo zdziwil, ze zeczywiscie ma ta temperatore. Przepisal mu jakis antybiotyk, ale nawet go nie zbadal.
Mogla bym wymieniac jeszcze troche przypadkow ale to nie ten temat.
Zyj szybko, kochaj mocno i nie umieraj :P
Avatar użytkownika
marzencia2333
Stały Bywalec
 
 
Posty: 463
Wiek: 39
Dołączyła: 11 paź 2007, 17:55
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kalini812 » 2 gru 2009, 16:04 Re: Pediatra - potrzebny kontakt.

marzencia2333 wiem wiem jak to jest
bedac w Polsce narzekalismy na polskich lekarzy,teraz jestesmy tutaj i chcemy by nas leczyli,bo na ci***ak i anglikow mozna liczyc---paracetamol :)
pozdrawiam serdecznie
Avatar użytkownika
kalini812
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 42
Dołączyła: 23 kwi 2008, 18:28
Lokalizacja: Tamworth---Wrocław
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mamuśka twins » 6 gru 2009, 14:35 Re: Pediatra - potrzebny kontakt.

Ja sie nie zgadzam, że tak słabo tu leczą! To chyba zależy od przychodni. W mojej bardzo często przepisują inne leki oprocz paracetamolu. Wystarczy tylko dobrze wytłumaczyć i powiedzieć co działa, a co nie. Wytłumaczyć jakie masz podjerzenia. :razz: Ostatnio nawet sie wcisnełam do lekarza choc nie bylo juz miejsca. :wink: Wystarczy powiedziec, ze sprawa jest prirytetowa.
Avatar użytkownika
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posty: 369
Wiek: 42
Dołączyła: 19 mar 2007, 19:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ZDROWIE