Travel and Tourism Level 3 National Diploma

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

KobietaPostNapisane przez Galadriela » 25 paź 2009, 17:53 Re: Travel and Tourism Level 3 National Diploma

FunnyBunny napisał(a):Miałam nadzieje że nie tylko ja na ten kurs uczęszczam, i sens jest taki że punkt widzenia innych POLAKÓW mnie interesuje.

Aaaa, to masz jakichś kolegów Polaków na tym kursie...
No to tym bardziej niezrozumiale jest, czemu ich po prostu nie zapytasz na miejscu o to co Cię ciekawi, zamiast ich szukać przez ogólnomiejskie forum, gdzie prawdopodobieństwo ich spotkania jest znacząco niższe niż na kursie.
By nie powiedzieć, że tutaj jest ono pomijalnie małe...

Za to urzędują tu czepliwe istoty, które - jak to na ogólnodostępnym forum - z radością komentują wiadomości, które ich nie dotyczą :-)

Galadriela
Stały Bywalec
 
 
Posty: 307
Dołączyła: 1 cze 2008, 18:00
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez FunnyBunny » 25 paź 2009, 19:27 Re: Travel and Tourism Level 3 National Diploma

Hmmmm prosze o przeczytanie mojego posta jeszcze raz...
NIC O 'JAKIŚ ' KOLEGACH MOICH NA KURSIE NIE PISAŁAM !!!
LoL

FunnyBunny
Początkujący
 
 
Posty: 27
Dołączył: 10 maja 2009, 11:21
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 25 paź 2009, 20:11 Re: Travel and Tourism Level 3 National Diploma

FunnyBunny, a ja nie widze sensu w Twoich .. i czemu usunęłaś jeden ze swoich tematów to mnie bardzo ciekawi
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez FunnyBunny » 26 paź 2009, 15:41 Re: Travel and Tourism Level 3 National Diploma

Ciekawość pierwszy stopień do piekła..... :roll:

FunnyBunny
Początkujący
 
 
Posty: 27
Dołączył: 10 maja 2009, 11:21
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ruda.alicja » 26 paź 2009, 16:27 Re: Travel and Tourism Level 3 National Diploma

FunnyBunny chyba nie uzyskasz tutaj odpowiedzi na Twoje pytanie. Prawde mowiac jest ono troszke mylace i trudno sie domyslic, ze chcesz znalezc ludzi podobnych do siebie, ktorzy skonczyli/podjeli/lub podejma wlasnie taki kurs. Troche nie trafiony ten temat, stad moim zdaniem te rozbiezne odpowiedzi. Zgadzam sie z Galadriela, ze raczej pogadaj z osobami, ktore z Toba na ten kurs chodza. Wydaje mi sie, ze powody dla ktorych wybrali ten kurs beda podobne bez wzgledu jakiej narodowosci sa ludzie.

Troche sobie sama zaprzeczasz odpisujac malenkagdz, ze ciekawosc pierwszy stopien do piekla. Nie licz w takim razie, ze ktos Twoja ciekawosc bedzie chcial zaspokoic po takich wpisach. Mimo wszystko powodzenia w szukaniu, moze do piekla nie trafisz :) ;)
'Sukces osiąga się tylko wtedy, kiedy robi się, to co lubi najbardziej'
Avatar użytkownika
ruda.alicja
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Wiek: 48
Dołączyła: 10 cze 2006, 11:45
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 26 paź 2009, 23:10 Re: Travel and Tourism Level 3 National Diploma

ruda.alicja, ciekawość pierwszy stopien do piekla to po co sie w sumie pyta innych skoro tak uważa.. FunnyBunny, wiem czemu usunelas bo po Twej szokującej inteligencji za co masz A* co nie jest trudne do uzyskania,Pozyskałas jak to nazwałas fana choć ja bym to nazwała inaczej
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez FunnyBunny » 27 paź 2009, 22:43 Re: Travel and Tourism Level 3 National Diploma

To że usunęłam posta to moja sprawa...
I nie mam ochoty odpowiadać na to pytanie malenkagdz
Dlatego napisałam Ciekawość pierwszy stopień do piekła... żeby nie wyszło że jestem arogancka...

Hmmmm prosze o przeczytanie mojego posta jeszcze raz...
NIC O JAKIŚ MOICH FANACH NIE PISAŁAM...więc będę szczera malenkagdz Coś ci nie pasuje.....???? :?: NIE PISZ :!: :!:
Nie znasz pełnej treśći mojego 'starego'posta NIE KOMENTUJ GO :!: :!: ...
Zgóry dziekuję... :neutral:

ruda.alicja- Rozumiem lecz jeszcze poczekam na rozwinięcie sie komentarzy i wiad. prywatnych od niektórych hmm...dziwnych ludzi....
Tak niema tu ludzi którzy skończyli/podjęli/lub podejmą wlasnie taki kurs .(chyba)
Nie wiedziałam tego wsześniej dlatego pytałam. I nie jestem aż taka nie inteligętna żeby nie zapytać ludzi z mojego kursu i szczerze uważam ze powody dla ktorych ludzie wybrali ten kurs sa różnorodne :)
Ale nie przyjdzie mi ich chyba poznać :)

FunnyBunny
Początkujący
 
 
Posty: 27
Dołączył: 10 maja 2009, 11:21
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 27 paź 2009, 23:11 Re: Travel and Tourism Level 3 National Diploma

FunnyBunny, widziałam dokładnie co pisałas i co Adam ci odpisał..coś ci nie pasuje dziecinko?
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez ruda.alicja » 28 paź 2009, 09:58 Re: Travel and Tourism Level 3 National Diploma

Spoko laski malenkagdz i FunnyBunny - agresja zero :) i nie pisac drukowanymi literami prosze :)
'Sukces osiąga się tylko wtedy, kiedy robi się, to co lubi najbardziej'
Avatar użytkownika
ruda.alicja
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Wiek: 48
Dołączyła: 10 cze 2006, 11:45
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 28 paź 2009, 13:12 Re: Travel and Tourism Level 3 National Diploma

ruda.alicja, ja spokojna jestem .. tylko przyszła sobie jedna i myśli że najmądrzejsza..



a dziwne by nie dostać A* z GCSE z polskiego jak to dla Polaków którzy się urodzili w UK :) :roll: :roll:


i apropo fana

FunnyBunny napisał(a):Jak ja jej NIE AKCEPTUJE :roll:


(wyraze się kulturalnie bo jeszcze od fana mi się dostane )
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez FunnyBunny » 28 paź 2009, 14:14 Re: Travel and Tourism Level 3 National Diploma

Pffff a czy to jest post o Jolancie Rutowicz??? czy o Travel and Tourism Level 3 National Diploma????
I co ty wogule dałaś komentując muj post o JR na watku o Travel and Tourism ...... :-|

Naprawde wątpie żębyś wiedziała co napisałam...bo w wypowiedzi o rasizmie sa tylko watki wstawione przez Adama.
A to co Adam napisał do mnie to mój business czy nie???Gdyby chciał ci cos napisać zpewnością by to zrobił....

'a dziwne by nie dostać A* z GCSE z polskiego jak to dla Polaków którzy się urodzili w UK '

To nie sa kwalifikacjie wyłącznie dla 'Polaków którzy się urodzili w UK ', więc radze ci o tym poczytać zanim skomentujesz.... :neutral:

I daruj sobie ,dziecinke, :roll: to troche hmmm nie na twój wiek chyba...

ruda.alicja- Ja jestem :neutral: co do malenkagdz i z pewnością nie myśle że jestem'taka jedna' najmądrzejsza :wink:

FunnyBunny
Początkujący
 
 
Posty: 27
Dołączył: 10 maja 2009, 11:21
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 28 paź 2009, 16:10 Re: Travel and Tourism Level 3 National Diploma

FunnyBunny, zdałam to wiec wiem ..

napisał o tobie nie o mnie...pisałas ze o fanach nic nie bylo..a jednak ..

i patrz co piszesz. i tyle co do Ciebie ..i nie wysilaj sie wiecej ... :-D :-D
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Galadriela » 28 paź 2009, 20:32 Re: Travel and Tourism Level 3 National Diploma

FunnyBunny napisał(a):'JAKIŚ ' KOLEGACH

Zgóry

niema

nie inteligętna

wogule

muj post


Uważaj, bo jeszcze ktoś naprawdę uwierzy w to A* z polskiego...

Galadriela
Stały Bywalec
 
 
Posty: 307
Dołączyła: 1 cze 2008, 18:00
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez FunnyBunny » 29 paź 2009, 17:51 Re: Travel and Tourism Level 3 National Diploma

To mnie najmniej obchodzi....Galadriela

[ Dodano: Czw Paź 29, 2009 18:03 ]
Tak ale napisał to do mnie i o mnie więc z pewnością nie o tobie i nie do ciebie...

Jak ja jej NIE AKCEPTUJE

'(wyraze się kulturalnie bo jeszcze od fana mi się dostane )' to jest watek z mojej wypowiedzi o JR a teraz wytłumacze ci o co tu codzi...

Nie Akceptuje jej - wyrażenie skromnie patrzac na to co naprawde o niej sadze...
(wyraze się kulturalnie bo jeszcze od fana mi się dostane) ' Czyli wyraze się kulturalnie bo jeszcze od fana mi się dostanie ! A nie ze fana pozyskam !!

'Pozyskałas jak to nazwałas fana choć ja bym to nazwała inaczej'

Uff

FunnyBunny
Początkujący
 
 
Posty: 27
Dołączył: 10 maja 2009, 11:21
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez asdfg » 26 sty 2010, 21:42 Re: Travel and Tourism Level 3 National Diploma

a ty co personal statement piszesz czy co ;> ? :D

asdfg
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączył: 21 lis 2009, 12:42
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA