gdzie zorgnizować urodziny dla 6-latki???

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

KobietaPostNapisane przez marta11155 » 22 kwi 2010, 13:08 gdzie zorgnizować urodziny dla 6-latki???

Witam. Moja córka za miesiąc kończy 6-te urodziny. Szukam jakiegoś fajnego miejsca na zorganizowanie tych urodzin, bo nie chcę ich wyprawiać w domu:-) Najlepsze były okolice centrum, ale fajnie by tez było , żeby koleżanki mojej córy mogły być razem z rodzicami w tym miejscu. jeśli macie jakieś pomysły to proszę o radę , bo ja nie mam żadnego pomysłu:-( z góry dziękuję

marta11155
Początkujący
 
 
Posty: 42
Dołączyła: 2 lip 2008, 18:41
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Dżastina » 22 kwi 2010, 13:24 Re: gdzie zorgnizować urodziny dla 6-latki???

witam,
Osobiście polecam http://www.funaticz.com/ , byłam tam dwa razy z moją córką na urodzinach jej koleżanek. Było bardzo fajnie. Polecam

Dżastina
Raczkujący
 
 
Posty: 65
Dołączyła: 25 kwi 2007, 09:52
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez marta11155 » 22 kwi 2010, 17:29 Re: gdzie zorgnizować urodziny dla 6-latki???

Dziękuję bardzo. może macie jeszcze jakieś propozycje????

marta11155
Początkujący
 
 
Posty: 42
Dołączyła: 2 lip 2008, 18:41
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 24 kwi 2010, 18:47 Re: gdzie zorgnizować urodziny dla 6-latki???

ja bym zorganizowala jakas impreze tematyczna - bbq w ogrodzie!! (jesli macie). Zwlaszcza, ze to maj bedzie. Ja osobiscie lubie imprezy na swierzym powietrzu. Mopzna zorganizowac jakies zabawy i konkursy, wyporzyczyc taki zamek dmuchany do skakania itp. Do tego pyszne jedzonko! :wink:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez marta11155 » 25 kwi 2010, 21:22 Re: gdzie zorgnizować urodziny dla 6-latki???

dzięki za podpowiedź, ale w tamtym roku urodzinki mojej córki były w ogródku:-) więc dla odmiany w tym roku wolałabym coś innego. macie jeszcze jakieś pomysły????????

marta11155
Początkujący
 
 
Posty: 42
Dołączyła: 2 lip 2008, 18:41
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez 21milka » 13 maja 2010, 12:08 Re: gdzie zorgnizować urodziny dla 6-latki???

Moja córcia w tym roku konczyła 7 lat, robiliśmy w Sea Life Center, co prawda min 10 dzieciaków 1 rodzic na 5 dziecie i ogólnie nie za tanio. Zatem rodzece poszli na zakupki, a dzieciaki miały ubaw po pachy. Obawiałam się tego miejsca, ale było BOSKO, najlepsze urodziny w świecie. Co prawda 2 dzieci popłakała sie na filmie 4D, ale kazałam im okulary pościagać;P
Dostaje sie przewodnika, torby z drobiazgami na odchodnego, no i solenizant prezent ze sklepiku SLC za 25 funtów. Do tego pizzy, chipsów i napoi w brud. A na koniec jest czas na zabawę w Play Area.. i jak juz wszytski pojda do domu, to można zostać do wieczora i np 100 razy oglądać film;P

Starsza córka ( 8 lat) miała w tym roku urodziny na kregielni, ale tam też rodzice nie zostawali.

Z poprzednich lat to zawsze miały w jakis bawialniach, typu Hickory Dickory, a i raz na basenie...tez był wypas, tylko trzeba zorganizować swoje jedzenie, co nie wszystkim bywa na rękę...

Aha i niestety, wszystkie TE urodzinowe miejsca potrzebują wcześniejszej rezerwacji..

21milka
Raczkujący
 
 
Posty: 58
Dołączyła: 22 maja 2007, 11:06
Lokalizacja: Selly Oak
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anastazja » 4 cze 2010, 08:14 Re: gdzie zorgnizować urodziny dla 6-latki???

tak sobie podczytuje Wasze prtopozycje,bo i ja sie zastanawiam gdzie mojej corze urodziny wyprawic,w sierpniu konczy 11 lat no i mam niemaly dylemat,bo to taki cielecy wiek juz i zabawy typu domek dmuchany juz ja nie interesuja :roll: Moze dla mnie jakies propozycje tez sie znajda?Myslalam wlasnie o imprezie ogrodkowej z grilem no ale co do tego??? moj garden do najwiekszych nie nalezy wiec nie mam zbytniego pola do popisu
Andzia
Obrazek
Avatar użytkownika
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posty: 820
Dołączyła: 1 sty 2007, 15:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez 21milka » 28 cze 2010, 10:56 Re: gdzie zorgnizować urodziny dla 6-latki???

11 lat...no to masz kłopot. Nie mam pojecia co by takim dziewczynkom było najbardziej na rekę.
Może kregielnia, moze basen, klub sportowy, pod warunkiem ze lubi te zabawy.
Przeglądając oferty przed urodzinami jednej z moich małpich natknęłam się na imprezke w domu.
Przyjezdza dj ze sprzetem i robi imprezke w stylu dyskoteki.
Kilka godzin zabawy kilka ładnych stówek kosztuje... no i do tego masz potem bajzel w domu.
Co prawda nigdy na czyms podobnym nie byłam ani ja, ani moje małpichy, ale wyobrażam sobię zgraje małolatów wrzeszczacych i biegających po domu...
Mysle ze dla samej solenizantki świetna zabawa...gorzej ma osoba sprzątająca.

Aha, przypomniało mi się jeszcze kilka pomysłów.
wynajecie limuzyny ( tez nigdy nie próbowałam)
zaproszenie kilku najblizszych przyjaciółek na noc,
kino + restauracja na miescie, albo mała imprezka w domu, tylko dla najblizszych friends( moja strasz a była ostatnio na takim półdniowym wyjsciu, nawet dobrze sie bawiła)
ludziska jeżdza tez na farmy, do klubów jeździeckich
a i słyszałam ze w ogrodzie botanicznym robią 2 h party tematyczne( np co w stawie zyje, wiem ze jest tez cos z ogrodnictwem, musiałabys sprawdzić, bo tematów jest kilka, no i dzieci mają połaczenie przyjemnego z pozytecznym)
A i jedna moja kumpela robiła córce imprezke w Pubie...jak dla mnie przegiecie, ale u nich w Wooverhampton ponoc nie mają innych ciekawych miejsc.
Sama nie wiem co jeszcze, jakos nic mi nie przychodzi nic do głowy...
Daj znac co wymyslisz, bo jestem ciekawa co można jeszcze.

21milka
Raczkujący
 
 
Posty: 58
Dołączyła: 22 maja 2007, 11:06
Lokalizacja: Selly Oak
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do RODZINA I DZIECKO