English Defence League

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez afreak » 30 sie 2011, 07:36 English Defence League

Czy to normalne ze polacy sa w EDL? ...
Czy jest ktos kto skupia polska dewize w Bham?
Co wogole o tym myslicie?

afreak
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Wiek: 40
Dołączył: 4 sty 2007, 03:50
Lokalizacja: North Solihul
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adrian2712 » 31 sie 2011, 22:00 Re: English Defence League

EDL-jestem jak najbardziej za.Jestem przeciw islamizacji europy i narzucania nam sposobu życia.
Avatar użytkownika
Adrian2712
Rozeznany
 
 
Posty: 195
Dołączył: 18 mar 2011, 15:21
Lokalizacja: B'ham
Reputacja: 18
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kentstreet » 2 wrz 2011, 13:48 Re: English Defence League

Nie zdziwilbym sie gdyby tam byli polacy.............

Dodano: -- 2 wrz 2011, 15:19 --

EDL walczy nieskutecznie z islamizacją..w sposob prymitywny ..co nie oznacza ze islam nie trzeba krytykowac ..

kentstreet
Rozeznany
 
 
Posty: 124
Dołączyła: 28 cze 2011, 23:13
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez afreak » 3 wrz 2011, 15:40 Re: English Defence League

co uważasz za prymitywny? malo skuteczny?

afreak
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Wiek: 40
Dołączył: 4 sty 2007, 03:50
Lokalizacja: North Solihul
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kentstreet » 3 wrz 2011, 22:15 Re: English Defence League

Ich 'street protest' i prawie zawsze przy tym towarzyszace zamieszki .Szkody przy tym wyrzadzane miastu,policji ,same wydatki na policje zeby ich obstawiac sa sa duze .Ludzi z EDL charakteruzuje ekstremizm ,glupota ..chca o cos walczyc, bronic ale nie wiedza w jaki sposob wiec siegaja po ten prymitywny..Nie wiem czy maja jakiegos ideologicznego przywodce itp.Sieja chaos,dziela spoleczenstwo ..
Wydaje mi sie ze robia więcej zla niz dobrego.To ,ze jest sie przeciwko kulturze islamskiej ,religii islamu jej prawu i wartosciom nie znaczy ,ze mamy popierac EDL. masakra w norwegii dokonana przez Breivika pokazala do czego prowadzi ekstremizm w 'druga' strone ...
przemoc nie jest rozwiazaniem .taka prawda
polecam http://www.youtube.com/watch?v=MVbUzbLC5GE i wgl. posluchania pata condella mowi logicznie ..Wiekszosc racjonalisow i sceptykow jest przeciwko religii jako takiej a szczegolnie przeciwko islamowi .Ale nie wstepuja w szeregii EDL czy innych grup prawicowych..promuja one tylko glupote.. takie moje zdanie :)

kentstreet
Rozeznany
 
 
Posty: 124
Dołączyła: 28 cze 2011, 23:13
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 7
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 3 wrz 2011, 22:45 Re: English Defence League

ok, w takim razie zorganizujmy street protest o charakterze pokojowym: niech wszyscy pokazuja ze kochaja sie nawzajem, i niech swiat bedzie przez to lepszy........przejdziemy przez miasto w wyrazistych kolorach, przy dzwiekach wesolej muzyki. ubierzemy sie wyraziscie, tak aby swoim indywidualizmem zwrocic uwage na nasza milosc i pokazac ze mozna isc przez zycie usmiechnietym bez wrogosci i nienawisci. na pewno swiat islamu przylaczy sie do nas i szybko uslyszymy dzwieczny glos immama zamiast z wysokosci minaretu to z naszych szeregow..... i nazwijmy nasz pochod: TECZOWA PARADA ROWNOSCI !!!

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez kentstreet » 4 wrz 2011, 11:05 Re: English Defence League

chetnie :)

kentstreet
Rozeznany
 
 
Posty: 124
Dołączyła: 28 cze 2011, 23:13
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez afreak » 4 wrz 2011, 18:01 Re: English Defence League

http://obadajto.com/wiadomosci/czytelni ... ywizja-edl

tylko to w necie znalazlem na wiadomy temat, czy ktos ma wiecej informacji ?

afreak
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Wiek: 40
Dołączył: 4 sty 2007, 03:50
Lokalizacja: North Solihul
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin6668 » 5 wrz 2011, 12:00 Re: English Defence League

edl polish division,edl east anglian polish division na facebook i popros o przyjecie do grupy .pozdrawiam

marcin6668
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 31 sie 2011, 10:27
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kentstreet » 5 wrz 2011, 18:09 Re: English Defence League

''The EDL incorporates a Jewish and a gay division.'' z wikipedii
slyszalem o LGBT division..
ale mnie to nie przekonuje .....

kentstreet
Rozeznany
 
 
Posty: 124
Dołączyła: 28 cze 2011, 23:13
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 7
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK