Łakocie na urodziny ( kończy 2 latka)

Przepisy kulinarne, potrawy, gotowanie.

KobietaPostNapisane przez Martyna20 » 8 lis 2011, 21:46 Łakocie na urodziny ( kończy 2 latka)

Cześć Wszystkim :)

Robię urodzinki dla córci która już niebawem skończy 2 latka :) Ciasto tradycyjnie upichcę sama ! :) Ale wiadomo wypadałoby więcej na stół podać - nie tylko ciasto :)
Mamy i mamuśki :) co Wy podawałyście na stół urodzinowy dla 2 latków? Może są jakieś fajne łakocie o których nie wiem a mogłabym łatwo kupić w jakimś pobliskim markecie ;) Dodam ze będzie tam więcej dorosłych niż samych dzieci :) Może jakieś sałatki mniej skomplikowane ? :)

pozdrawiam!!
Kyara - moj Świat !
Avatar użytkownika
Martyna20
Początkujący
 
 
Posty: 38
Wiek: 35
Dołączyła: 18 lip 2008, 11:02
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Majka09 » 9 lis 2011, 08:43 Re: Łakocie na urodziny ( kończy 2 latka)

Witaj!
Calkiem nie dawno robilam imprezke dla 2 latki ;)
Torcik + batoniki+ciasto kupione -to do kawy
salatka warzywna,salatka z tunczyka z ryzem,szaszlyki z papryka,cebula,pieczarkami i kielbasa zamiast miesa ,kielbasa z grilla to tyle!
Zaznacze ze calej imprezy zostal mi tylko tort na drugi dzien ;) wiec bylo smacznie!
pozdr

Majka09
 
 

KobietaPostNapisane przez karjo » 9 lis 2011, 21:28 Re: Łakocie na urodziny ( kończy 2 latka)

Troche trzeba sie wysilic, ale warto (sporo przepisow dosc szybkich i latwych do zrobienia), efekt murowany
http://czasdzieci.pl/ro_przepisy/d,10-u ... zieci.html
No i troche pomyslow na zajecie dzieci by sie przydalo, np. http://dziecko-info.rodzice.pl/showthread.php?t=178186
Dla rodzicow maluchow tez warto drobny poczestunek przygotowac ;).

karjo
Rozeznany
 
 
Posty: 269
Dołączyła: 27 lut 2008, 11:23
Reputacja: 17
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Martyna20 » 10 lis 2011, 14:48 Re: Łakocie na urodziny ( kończy 2 latka)

Strona fajna dzięki popatrzę , chodziło mi bardziej o jakieś pomysły bardziej sprawdzone tutejszych rodziców! :) ale ok coś się wymyśli. dzięki Wam za odp :)
Kyara - moj Świat !
Avatar użytkownika
Martyna20
Początkujący
 
 
Posty: 38
Wiek: 35
Dołączyła: 18 lip 2008, 11:02
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez umisiak » 12 lis 2011, 23:44 Re: Łakocie na urodziny ( kończy 2 latka)

Ja robię kanapki z chleba tostowego, przekrojonego na pół po przekątnej, przełożone pastą z tuńczyka lub pastą z jajek i szynki. Prosta sprawa, ale dobra na przekąskę (głównie dla dorosłych). Dziś po imprezie zniknęły wszystkie hehhe.
Pytałaś o łakocie- dobrze jest zrównoważyć to, co się podaje na stole. Ponieważ to urodziny, więc będzie słodki tort. Dlatego ja stawiam zazwyczaj orzeszki ziemne (zazwyczaj znikają) albo jakieś mixy bakaliowe.


Dla dzieciaków sprawdzają się nasze polskie paluszki i wafle :) pokrojone w kawałki jabłka, banany, winogrona...

Udanej imprezki!

umisiak
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Wiek: 38
Dołączyła: 17 gru 2010, 18:51
Reputacja: 17
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KUCHNIA

cron