Kobiety w ciąży,blisko rozwiązania

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

KobietaPostNapisane przez krystyna968 » 4 gru 2011, 23:10 Kobiety w ciąży,blisko rozwiązania

Cześć Wszystkim:)
Jestem w 38 tygodniu ciąży i bede rodzić w szpitalu w Dudley russell hall hospital.Na dzień dzisiejszy nie wiem dokońca co bedzie mi potrzebne do porodu,jesli chodzi o wyprawkę dla dzidziusia to wiem i mam juz wszystko spakowane.A co potrzeba kobiecie,mam na mysli czy podkłady,rzeczy poporodowe udostepni mi szpital,czy sama musze takie cos posiadac??
Jaką macie opinie o tym szpitalu??

Pozdrowionka:)

krystyna968
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączyła: 28 lis 2011, 23:09
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez emila c. » 5 gru 2011, 08:34 Re: Kobiety w ciąży,blisko rozwiązania

Gratulacje dla przyszłej mamusi.
Szpital w Dudley moim zdaniem jest najlepszy, sama urodziłam tam mojego synusia prawie dwa lata temu. Dzięki lekarzom i położnym oraz ich szybkiej reakcji mój synek jest dzisiaj zdrowy i szczęśliwy.
Otóż Szpital w pierwszym dniu udostępni Ci potrzebne rzeczy tzn. wkładki, najlepiej mieć wszystko swoje: przybory kosmetyczne, szlafroczek, dwie piżamki, rzeczy higieniczne, bielizne itp.
Powodzenia :)

emila c.
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 27 wrz 2010, 10:25
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez P880920 » 5 gru 2011, 13:31 Re: Kobiety w ciąży,blisko rozwiązania

Witam:)ja mam termin za 6 dni, co prawda nie bede rodzic w tym szpitalu tylko w Birmingham Heartlands Hospital, jednak wychodze z zalozenia ze najlepiej wszystko jest miec swoje tak jak wspomniala emila c. ja nawet swoje mam podklady. do konca tez nawet nie wiem co moj szpital zapewnia rodzacej bo połozna nie rozmawiala ze mna na ten temat,a druga polozna powiedziala: zamknij oczy i pomysl co ci bedzie potrzebne w tym dniu :D przy pierwszym porodzie ciezko domyslec sie co sie przyda...wystarczy mi ze mysle i sie stresuje samym porodem.... :roll:

P880920
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Wiek: 35
Dołączyła: 11 lut 2011, 22:31
Lokalizacja: Shard End
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez iwona38 » 5 gru 2011, 14:14 Re: Kobiety w ciąży,blisko rozwiązania

Ja rodzila w RHH w dudley 2-ke dzieci opieka jest naprawde fachowa napewno potrzebujesz wszystko dla dziecka a wiec papmersy chusteczki do tego bodziaczki i spioszki kocyk czapeczke i rekawiczki na raczki,dla siebie pizamki przybory toaletowe,plus podpaski ale na poczatek jesli poprosi to polozne dadza ci.Jesli bedziesz chciala karmic butelka to musisz miec ze soba mleko,jesli piersia to zawsze mozesz liczyc na pomoc poloznej albo pielegniarki laktacyjnej,jak cos po pisz PW podam ci wiecej szczegolow.

iwona38
Rozeznany
 
 
Posty: 267
Dołączyła: 28 kwi 2008, 10:53
Lokalizacja: Krakow/Pensnett
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez krystyna968 » 5 gru 2011, 15:51 Re: Kobiety w ciąży,blisko rozwiązania

Dziękuję bardzo za tak obszerne odpowiedzi:)Ja wprawdzie rozmawiałam z położną na temat co jest mi potrzebne,do porodu,ale lepiej posiąść wiedzy Kobiet rodzących w dodatku Polek:)Wszystko juz dzis zakupiłam i tylko czekać cierpliwie na moment kiedy,maleństwo zacznie pukąć,że chce wyjsc.Wprawdzie termin mam na 20 grudnia,ale różnie to bywa.

krystyna968
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączyła: 28 lis 2011, 23:09
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez eve872 » 5 gru 2011, 19:12 Re: Kobiety w ciąży,blisko rozwiązania

Ja rodzilam pierwsze dziecko Birmingham Heartlands Hospital i bylo potrzebna wyprawka dla dziecka, pampersy a dla mamusi pizamka , kosmetyki no i podpaski a co do mleka to w szpitalu mieli swoje mleko dla dzieci chyba ze chcialas karmic iersia to pomagali .Drugie dziecko bede rodzic w Walsall w styczniu

eve872
Początkujący
 
 
Posty: 16
Dołączyła: 18 kwi 2011, 19:32
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez krystyna968 » 5 gru 2011, 19:36 Re: Kobiety w ciąży,blisko rozwiązania

Powodzenia życze i gratuluje błogosławionego stanu:)a zarazem dziekuje za informacje na ten temat;)

krystyna968
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączyła: 28 lis 2011, 23:09
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez eve872 » 6 gru 2011, 10:35 Re: Kobiety w ciąży,blisko rozwiązania

szkoda ze mieszkasz daleko od mojego miejscA ZAMIESZKANIA tak to bysmy sie spotkaly . Gratulacje bobaska i wspanialego prezentu na gwiazdke

eve872
Początkujący
 
 
Posty: 16
Dołączyła: 18 kwi 2011, 19:32
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez emila c. » 6 gru 2011, 13:33 Re: Kobiety w ciąży,blisko rozwiązania

Dziewczyny w szpitalach mają mleko i to taki wybór że głowa boli.
W RHH też mają mleczko jakie tylko chcecie i możecie prosić o tyle o ile chcecie. Ja swojego maluszka karmiłam co 2-3 godzinki i za każdym razem dostawałam nowiutką buteleczkę z nowiutkim smoczkiem.
Szczęśliwego rozwiązania

emila c.
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 27 wrz 2010, 10:25
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez iwona38 » 6 gru 2011, 14:44 Re: Kobiety w ciąży,blisko rozwiązania

Emila z tego co wiem to teraz trzeba miec swoje mleko

iwona38
Rozeznany
 
 
Posty: 267
Dołączyła: 28 kwi 2008, 10:53
Lokalizacja: Krakow/Pensnett
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez eve872 » 6 gru 2011, 14:50 Re: Kobiety w ciąży,blisko rozwiązania

ja rodzilam 2 lata TEMU i mleko bylo w szpitalu dostepne takie jakie chcialas i zasze nowy smoczek przy butelce

eve872
Początkujący
 
 
Posty: 16
Dołączyła: 18 kwi 2011, 19:32
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 6 gru 2011, 16:19 Re: Kobiety w ciąży,blisko rozwiązania

Sorry ze Wam sie wtene w watek bo ja juz ciezarna nie jestem :D Ale rodzilam raptem miesiac temu wiec jestem na biezaco :) Do szpitala szykujcie sie dziewczyny ze wszystkim swoim, lacznie z podpaskami/podkladami. Przyszedl kryzys i wiekszosc szpitali zapewnia tylko absolutnie konieczne rzeczy. A co do mleka to nie wiem czy to jakas odgorna akcja ale ja np na kilka miesiecy przed porodem dostalam od poloznej kartke ze te kobiety ktore nie zamierzaja karmic piersia musza miec swoje mleko i butelki gdyz od 11 kwietnia 2011 szpital mleka nie daje w ramach akcji promowania karmienia piersia, nie wiem czy naprawde z tego powodu nie daja czy tez z oszczesnosci, niewazne, lepiej sie przygotowac. Lepiej wziac 2 niepotrzebne rzeczy niz pozniej sie stresowac ze czegos tam sie nie ma. Ja do szpitala kupilam na wszelki wypadek 2 kartoniki juz gotowego mleka dla maluszkow ktore wystarczy przelac do butelki, 1 taki kartonik kosztuje nieco ponad pol funta a mialam spokoj ducha ze w razie nie bede miala pokarmu to mi dziecko z glodu nie padnie ;)
Pozdrawiam i zycze latwych porodow :D
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez iwona38 » 6 gru 2011, 16:25 Re: Kobiety w ciąży,blisko rozwiązania

Ja rodzilam rok temu,i pracuje w szpitalu stad wiem ze trzeba miec swoje mleko

iwona38
Rozeznany
 
 
Posty: 267
Dołączyła: 28 kwi 2008, 10:53
Lokalizacja: Krakow/Pensnett
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez emila c. » 6 gru 2011, 23:24 Re: Kobiety w ciąży,blisko rozwiązania

Może faktycznie coś się teraz pozmieniało... więc lepiej być przygotowanym.
W każdym razie ja w zeszłym roku tego problemu z mleczkiem nie miałam.
Ps. a może to też zależy od szpitala?????????

emila c.
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 27 wrz 2010, 10:25
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez krystyna968 » 7 gru 2011, 00:28 Re: Kobiety w ciąży,blisko rozwiązania

Dokłądnie dużo zalezy od szpitala z tego co wiem to w Russell Hall Trzeba mieć mleczko dla dziecka jesli kobieta nie chce karmić.A jeśli chce karmić i dopiero w szpitalu sie okaże po porodzie,że z jakiś tam przyczyn nie może to wtedy należy zakupić własne mleko dla dziecka.:)Co szpital to obyczaj mówią...Ciekawi Mnie też jak wyglada kwestia tłumaczy w tym szpitalu,???

krystyna968
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączyła: 28 lis 2011, 23:09
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do RODZINA I DZIECKO