Realizacja czeku w Polsce.

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez wyspa1000x » 9 mar 2007, 18:51 Realizacja czeku w Polsce.

Witam wszystkich,
pare dni temu dostałem czek z Anglii. Są to pieniądze ze zwrotu podatku. Nazwa czeku to Revenue Customs. Interesuje mnie miejsce realizacji, może istnieje bank lub inna placówka. Byłem w paru bankach i powiedzieli mi że czas oczekiwania na pieniądze trwa od 2 tygodni do 3 miesięcy. A ja potrzebuje natychmiast.

Z góry wielkie dzięki. Pozdrawiam,
Michał ze Szczecin

wyspa1000x
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 23 paź 2006, 18:23
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 12 mar 2007, 11:11 Re: Realizacja czeku w Polsce.

ja nie zabralem o ja glupi karty jadac do polski i no wziolem tylko czeki z HSBC
a jak nazlosc dowiedzialem sie ze filie otwierac beda dopiero w 2008
zasuwam jak przypililo do PKO a panienka mi mowi ze czas realizacji bo to swieta byly oczywiscie
do 6ciu tygodni haha myslalem ze ja wyciagne z za tego baru

Polska

to i tak dobrze stoisz z czasem haha no to chyba zostaje pozyczyc od kochanej mamusi i zapewnic ze no kochana mamusiu czek ma pokrycie :)

pozdrowionka
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 12 mar 2007, 20:52 Re: Realizacja czeku w Polsce.

Shon napisał(a):
to i tak dobrze stoisz z czasem haha no to chyba zostaje pozyczyc od kochanej mamusi i zapewnic ze no kochana mamusiu czek ma pokrycie :)


Twoja mama musi byc bardzo cierpliwa osoba :wink:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 12 mar 2007, 21:15 Re: Realizacja czeku w Polsce.

a zebys wiedzial jak uslyszala wiadomosc to niemoglem jej tych pieniendzy z reki wyciagnac hahaha
na szczescie nie byla to duza kwota haha
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez pticu » 13 mar 2007, 18:26 Re: Realizacja czeku w Polsce.

najszybciej udawalo mi sie realizowac czeki zagraniczne w ING'u, kosztowalo co prawda 20 zl, ale trwalo 3-6 tygodni, z reguly byly to 3 tygodnie, w pko mialem na starcie 3 miesiace :D
Avatar użytkownika
pticu
Początkujący
 
 
Posty: 12
Wiek: 54
Dołączył: 11 mar 2007, 15:56
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 13 mar 2007, 19:22 Re: Realizacja czeku w Polsce.

no to cale szczescie sie poprawia choc ten nasz zascianek dlugo dlugo bedzie jeszcze pod izolacja :)
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI