Rowerem po birmingham i okolicach

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 17 kwi 2007, 19:32 Rowerem po birmingham i okolicach

A to na pocztek wam pomoze . Na tej stronie mozecie zamówic fajna mapke ze szlakami rowerowymi w B'ham. Calkiem za darmo i przychodzi bardzo szybko. Ja Van i moja obecna przerobilismy pare tras i sa calkiem wpozo.

Wiec na rowery rodacy

adres stronki: http://www.birmingham.gov.uk/GenerateCo ... U_ID=12128
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

PostNapisane przez kat82 » 18 kwi 2007, 10:57 Re: Rowerem po birmingham i okolicach

w zeszłym roku nasze rowery ukradli nam angielscy gówniarze i teraz jakoś nie mamy ochoty na nowe, poza tym jeśli trzeba jechać jakiś odcinek drogą nie tylko dla rowerów to kierowcy w ogóle nie zwracają uwagi na rowerzystów :mad: także ja nie czułam się bezpiecznie :cry:

kat82
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Jacob » 18 kwi 2007, 16:13 Re: Rowerem po birmingham i okolicach

A ja wlasnie kupilem rowery z dziewczyna i zamierzam jak naj wiecej wolnego czasu spedzic na rowerze. Rower mam od tygodnia i pierwsza calkiem fajna miejscowka na jaka znalazlem jest park w Sutton Coldfield. Calkiem przyjemnie, polecam. Z Erdington ok 20 min na 2 kolkach oczywiscie :wink:
ps. dzieki za namiar na mapke, napewno sie przyda...
Avatar użytkownika
Jacob
Rozeznany
 
 
Posty: 140
Wiek: 42
Dołączył: 3 sty 2007, 20:31
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 18 kwi 2007, 20:13 Re: Rowerem po birmingham i okolicach

To proponuje jeszcze Kideminister Forest na zachód od Bham.


Ps Czy wiecie ze. 1 Jesli dojezdzasz rowerem do pracy , pracodawca ma w obowiazku zapewnic wam sniadanie na koszt firmy. 2. Mozna sie starac o zwrot podatku VAT jezeli uzywasz rowera jako srodek transportu do pracy.


Ps 2 Jezeli chcielibyscie sie wybrac mozna kiedys wyskoczyc za miasto . Ostatnio bylismy w Peak District i bylo genialinie.



Jesli mieszkacie blisko centrum jest pare fajnych miejsc. Wystarczy pojechac ezduz kanlu w dowolne miejsce i wziasc odpowiedni zjazd. Ale w tym pomoze wam tylko mapka. Pozdrawiam
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 18 kwi 2007, 20:38 Re: Rowerem po birmingham i okolicach

łoo o tym śniadaniu to nie wiedziałem: trzeba będzie do byłego pracodawcy zapukać o jakieś 300 śniadań hehe.

mapke zamówiłem - właśnie miałem zamiar od dawna wszystkie kanały obśmigać w bham tylko nie wiedziałem skąd tu jakąś mapkę kanałów dorwać. dzięki za ten link.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 20 kwi 2007, 08:48 Re: Rowerem po birmingham i okolicach

Plazi ty to sobie mozesz fajn miejscówki do skakania poszukac . Pod autostradami jak sobie przejedziesz to sa czasami fajne wypustki.


Zycze ekstremalnych wypadów
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 20 kwi 2007, 09:38 Re: Rowerem po birmingham i okolicach

kurde sniadania nie jadlem ale mam rower musze go odgrzac

a w ogole to musialem nim jechc w te dwa dni najgorszej zimy angielskiej po nieodgarnientym na wpol zamarznientym sniegu sniegu porazka :)
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jacob » 20 kwi 2007, 18:54 Re: Rowerem po birmingham i okolicach

A miales chociaz opony zimowe :?: :?: :?: :lol:
Avatar użytkownika
Jacob
Rozeznany
 
 
Posty: 140
Wiek: 42
Dołączył: 3 sty 2007, 20:31
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 20 kwi 2007, 19:04 Re: Rowerem po birmingham i okolicach

W rowerze zimówke to się tylko na przód zakłada a z tyłu jak najcieńszą daje. Zresztą z kolcami z tyłu żadna frajda byłaby - kręcić bączków nie można. A na jednym kole po lodzie się superancko śmiga - bezpieczniej niż na dwu, bo się ma cały czas idealny balans w pionie zachowany względem ziemi :]
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Jacob » 20 kwi 2007, 19:21 Re: Rowerem po birmingham i okolicach

Widze ze masz experience :lol:
Avatar użytkownika
Jacob
Rozeznany
 
 
Posty: 140
Wiek: 42
Dołączył: 3 sty 2007, 20:31
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 21 kwi 2007, 09:13 Re: Rowerem po birmingham i okolicach

nie co ty zwyklak ten rower wszyscy zapewne mieli kupe ubawy gdy pokazywalem swoje sztuczki machajac nogami we wszystkie strony by rownowage zlapac
a najgorsze byly miejsca gdzie ludzie chodzili i zamarzniete boki po sladach tragedia niedalo sie utrzymac kierownicy :)
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez emcia04 » 22 kwi 2007, 12:10 Re: Rowerem po birmingham i okolicach

marcin.p napisał(a):Ps Czy wiecie ze. 1 Jesli dojezdzasz rowerem do pracy , pracodawca ma w obowiazku zapewnic wam sniadanie na koszt firmy. 2. Mozna sie starac o zwrot podatku VAT jezeli uzywasz rowera jako srodek transportu do pracy.

ja sie wlasnie chce przestawic na dojazd do pracy rowerem-czy moglbys mi powiedziec skad masz te informacje lub gdzie ewentualnie moge to sobie wydrukowac z neta zeby szefowi przedstawic? dzieki
Zycie jest za krotkie zeby sie za siebie ogladac

emcia04
Rozeznany
 
 
Posty: 207
Wiek: 40
Dołączyła: 17 sty 2007, 10:56
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez vanwaestel » 22 kwi 2007, 19:50 Re: Rowerem po birmingham i okolicach

a czy to sie tyczy dwoch pedalow, tez?!?

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Wiek: 29
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 6 cze 2007, 16:11 Re: Rowerem po birmingham i okolicach

czesc. ja niemam z kim jezdzic im wiecej osob tym lepiej jestem nowy w Birmingham i jestem zainteresowany wszelkimi wycieczkami rowerowymi bardzo lubie smigac rowerkiem i nie przerazaja mnie warunki atmosferyczne i wyzwania. staram sie dostosowac do wszelkich propozycji. pozdrawiam:)
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez BRUMMIEBIKER » 9 mar 2008, 08:33 ride to work

tu jest np ciekawy link

http://www.evanscycles.com/ride2work.jsp?item_id=429

ze sniadaniami mi nie wiem , to chyba lekka przesada...
ale rzad zwraca do 40% kosztu zakupu roweru bez znaczenia jak drogi byl jezeli mamy zamiar dojezdzac do pracy rowerem
trzeba tylko miec dobrego pracodawce .......
umiesz liczyc licz na siebie bo twoje sczescie innych jebie :)

BRUMMIEBIKER
Początkujący
 
 
Posty: 43
Wiek: 47
Dołączył: 30 gru 2007, 03:32
Lokalizacja: BIRMINGHAM
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SPORT