Renault Laguna III

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

MężczyznaPostNapisane przez luqas7 » 27 paź 2014, 22:29 Renault Laguna III

Witam przymierzam się do zakupu ww auta. Czy ktoś z forumowiczów posiada takie auto i może podzielić się opiniami na temat użytkowania

luqas7
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączył: 22 wrz 2009, 16:51
Reputacja: -2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 28 paź 2014, 10:09

Nie ma tutaj na tyle odważnych zeby kupic lagune:-)
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez ludzik50 » 28 paź 2014, 18:06 Re: Renault Laguna III

wpisz sobie w google: 'renault laguna 3 review' -przeca jest masa ludzi którzy nimi jeżdżą, dlaczego szukasz na forum ograniczonym do polaków mieszkających w Birmingham???
Swoją drogą- 6 letnie auto można kupić za 2 tysiaki -nie wróży to dobrze raczej...

ludzik50
Rozeznany
 
 
Posty: 199
Dołączył: 26 sie 2013, 20:40
Reputacja: 38
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez por.Borewicz » 28 paź 2014, 20:59 Re:

Thomas napisał(a):Nie ma tutaj na tyle odważnych zeby kupic lagune:-)


Ale jest na tyle odważnych, żeby kupić vw 2.0 tdi, albo insygnie 2-litrowego diesla, auta tak niezawodne, silniki niemal bezawaryjne... :lol:

Dodano: -- 28 paź 2014, 21:12 --

ludzik50 napisał(a):wpisz sobie w google: 'renault laguna 3 review' -przeca jest masa ludzi którzy nimi jeżdżą, dlaczego szukasz na forum ograniczonym do polaków mieszkających w Birmingham???

Dokładnie, to nie jest dobre miejsce na zbieranie info lagunie 3...

Swoją drogą- 6 letnie auto można kupić za 2 tysiaki -nie wróży to dobrze raczej...


Troszkę przesadziłeś, najtańsze diesle zaczynają się od 3k, a fajne wersje od 4k
Ale faktycznie cena niska jak za auto w takim wypasie...
Laguny 3 mają złą opinię po lagunach 2 i chyba dlatego tak niska cena.
Wszyscy mówią o awaryjności tych aut (laguna2) , ale laguna3 to inna bajka.
Zupełnie inny silnik, elektryka poprawiona, układ paliwowy zmieniony.
Kolega ma taką 2.0 diesel w wersji gt 180ps, na łańcuchu, skóra + welur, xenon,nav, sport.wyposażenie (gałka biegów ,pedały aluminium, zajefajne fotele itd..) i dał za to 3.7k
Oczywiście miłośników passata nie przekonam :D , to tylko moja opinia.
Jak w tych pieniądzach, myślę że warto...ale to tylko moje zdanie.

por.Borewicz
Rozeznany
 
 
Posty: 118
Dołączył: 10 mar 2013, 22:03
Lokalizacja: UK
Reputacja: 21
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 28 paź 2014, 22:43 Re: Renault Laguna III

por.Borewicz napisał(a):Oczywiście miłośników passata nie przekonam , to tylko moja opinia.
Jak w tych pieniądzach, myślę że warto...ale to tylko moje zdanie.


To zalezy czy mowisz o b5 czy b6.
B5 to sa samochody robione jeszcze w miare solidnie a b6 to tak jak wszystkie masowo tak zeby wytrzymal gwarancje.
Takze w laguna w porownaniu do b6 faktycznie nie wypada tak zle ale wydaje mi sie ze jednak jeszcze odrobine gorzej.
Nie ma reguly tak naprawde wszystkie marki teraz sa bardziej zawodne...
Dlatego warto rozwazyc kupno hujdaja z 5cio letnia gwarancja
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez kln7 » 29 paź 2014, 10:21 Re: Renault Laguna III

Laguna, napchana maszyna całą elektroniką, co do spalania itp jest spoko ok, ale jeśli chodzi o elektronikę to porażka może i ma bajerów na XXI wiek ale po miesiącu użytkowania (akurat mi, nie koniecznie musi stać to się Tobie) padły mi szyby jak padła z strony pasażera to i całe 4 szyby, elektronika zawodzi nie raz pokazuje że przejadę 100 km, a nie raz że już tylko 19km, więc pozbyłem się tego szybko, wóz fajny ale zbyt dużo zależy tam od elektroniki

w mojej ocenie nie polecałbym zakupu sporo szukania podpinania pod komputer itp

kln7
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 28 paź 2014, 11:08
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez krzysmad » 29 paź 2014, 18:04 Re: Renault Laguna III

kln7 napisał(a):Laguna, napchana maszyna całą elektroniką, co do spalania itp jest spoko ok, ale jeśli chodzi o elektronikę to porażka może i ma bajerów na XXI wiek ale po miesiącu użytkowania (akurat mi, nie koniecznie musi stać to się Tobie) padły mi szyby jak padła z strony pasażera to i całe 4 szyby, elektronika zawodzi nie raz pokazuje że przejadę 100 km, a nie raz że już tylko 19km, więc pozbyłem się tego szybko, wóz fajny ale zbyt dużo zależy tam od elektroniki

w mojej ocenie nie polecałbym zakupu sporo szukania podpinania pod komputer itp


Z którego roku miałeś to auto? Jaki silnik?

krzysmad
Raczkujący
 
 
Posty: 62
Dołączył: 29 sty 2009, 13:04
Reputacja: 14
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MOTORYZACJA