Bagaz podreczny wizzair

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez julka030308 » 1 lut 2015, 10:44 Bagaz podreczny wizzair

Witam mam pytanie czy wiecie moze czy maly bagaz podreczny jest dokladnie mierzony???Czy lecial ktos moze z innymi wymiarami niz sa podane na stronie???Z gory dziekuje za odpowiedzi :)

julka030308
Rozeznany
 
 
Posty: 291
Dołączyła: 6 maja 2008, 16:05
Lokalizacja: solihull
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Yaomina » 1 lut 2015, 12:21 Re: Bagaz podreczny wizzair

Witam,
Zawsze latam tylko liniami wizzair i zauważyłam, że wszystko zależy od odprawiających. Są loty, że nikt nikomu nie sprawdza bagaży a są loty, że każdy przechodzi przez barierki w które wkłada sie torby. Jeśli bagaż przekracza wymiary małego każą dopłacic do wiekszego inaczej nie można wejśc na pokład samolotu. Wyjątkiem są rodzice z małymi dziecmi u nich przymyka sie oko na odrobine wiekszy bagaż podeczny.

Yaomina
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączyła: 9 sty 2014, 09:08
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez StepByStep » 1 lut 2015, 14:08 Re: Bagaz podreczny wizzair

Latam wizzairem z Luton do Wrocławia i za każdym razem, gdy leciałam przeglądali bagaże podręczne i te większe kazali wkładać do 'koszyków'. Ja wolę nie ryzykować ;)
nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radze :)
Avatar użytkownika
StepByStep
Rozeznany
 
 
Posty: 159
Wiek: 37
Dołączyła: 6 sty 2008, 14:18
Reputacja: 20
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez julka030308 » 1 lut 2015, 14:42 Re: Bagaz podreczny wizzair

NO wlasnie sa ludzie i ludzie.Jedni przymkna oko a inni kaza doplacac
No nic dziekuje Wam za odpowiedzi i pozdrawiam :)
Milej niedzieli :)

julka030308
Rozeznany
 
 
Posty: 291
Dołączyła: 6 maja 2008, 16:05
Lokalizacja: solihull
Reputacja: -1
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI