Serwis rowerowy

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych

MężczyznaPostNapisane przez edmun » 17 maja 2015, 13:42 Serwis rowerowy

Witam.

Podejrzewam, że temat już się pojawił, jednakże opcja szukaj nie nakierowała mnie na żadną odpowiedź.
Poszukuję w miarę dobrego serwisu rowerowego. Nie interesuje mnie bike car plan w Halfords bo jest to śmiech na sali, a nie serwis (40 funtow za przegląd i naprawy, który obejmuje nawet dopompowanie kół, ale już np. brak regulacji hamulców czy wymiany linki).


Słyszałem o wielu serwisach, ale zawsze przewija się wątek, że zostawiam rower nawet na 3 tygodnie po czym odbieram wciąż nie zrobiony do końca.

Sezon można uznać za otwarty, a zarówno mój poprzedni rower który przekazałem małżonce jak i nowo zakupionemu mojemu przydałoby się kompletne wyczyszczenie, wyregulowanie i przygotowanie do sezonu.

Orientuję się ktoś gdzie można taki rower podrzucić aby był w dobrych rękach?
Preferowane okolica Sutton Coldfield/Erdington/Great Barr/Water Orton/Castle Bromwich/Castle Vale/Coleshill/Walmley/Wylde Green/Four Oaks
Avatar użytkownika
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 444
Dołączył: 27 paź 2011, 19:06
Reputacja: 48
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez 8_SowiX_8 » 10 cze 2015, 10:03 Re: Serwis rowerowy

Dolaczam sie do tematu.

Podczas przeprowadzki z Oxfordu do B'ham nie mialem miejsca zeby zabrac rower ze soba. Postal 3 miesiace na dworze zanim udalo mi sie znalezc chwile zeby po niego pojechac i teraz przydalby mu sie przeglad. Lancuch caly pordzewial powietrze z opon zeszlo i wypadaloby wyregulowac hamulce.
Avatar użytkownika
8_SowiX_8
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 10 cze 2015, 08:01
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ktosienka » 11 cze 2015, 18:02 Re: Serwis rowerowy

Polecam sklep i serwis nazywajacy sie OnYourBike i mieszczacy sie na Digbeth przy Bradford Street


Nie boja sie zadnych wyzwan, jako jedny serwis w tym miescie, a testowalam ich w sumie 6 .
Oni jako jedyni nie mieli problemu z tym ze moj rower ma przerzutki , hamulce i dynamo wbudowane w hub. Na czas naprawy daja rower zastepczy.

Na Digbeth miesci sie tez inny zaklad przy Alison Street, to miesce osobiscie omijam szerokim lukiem.

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 498
Dołączyła: 22 paź 2006, 13:06
Reputacja: 65
Poczciwy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SPORT