Wedkarstwo

Przedstaw się innym użytkownikom naszego forum i napisz jak do nas trafiłaś/eś.

MężczyznaPostNapisane przez greg2904 » 27 sie 2015, 13:39 Wedkarstwo

Witam,
Wracam do wedkowania po wielu latach przerwy i prosze o jakies info na temat gdzie mozna na ryby jezdzic? lepsze jezioro czy kanal?
nie chce jezdzic na prywatne stawy bo nie widze przyjemnosci w wyciaganiu ryby za ktora zaplace a pozniej do wody wrzuce, lepiej isc do rybnego i na to samo wyjdzie tylko tam moge ja sobie wziasc do domu.
wracajac do tematu wiem ze nie wolno zabierac ryb w anglii do domu, mam full fishing licence, sprzet mam tez, napewno nie z gornej polki ale mam.
czy full fishing licence pozwala na polowy wszedzie w angii (orpocz oczywiscie prywatnych stawow)?
chcialbym sie w ten weekend gdzies wybrac takze prosze o jakies porady gdzie no i chyba ze jest ktos chetny to mozna sie razem wybrac.

pozdrawiam

greg2904
Rozeznany
 
 
Posty: 108
Dołączył: 10 lis 2012, 15:08
Reputacja: 10
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 27 sie 2015, 19:06

Na większości prywatnych łowisk " Ea Rod Licence" też jest wymagana.

Licencja nie upoważnia do łowienia wszędzie są pewne akweny za które są odpowiedzialne coś w rodzaju kół wędkarskich poszukaj na Google Birmingham Angling Association I tam zobaczysz jakimi wodami oni się zajmują z tego co pamiętam to pozwolenie u nich kosztuje coś koło £40.

Ja też właśnie zakupiłem sprzęt po 13 latach przerwy i weekend chyba pierwszy wypad robię.

Ja mam w planach wybrać się na prywatne łowisko Wassell Groove.
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 28 sie 2015, 17:09 Re: Wedkarstwo

Tak jak pisze Alzak wykupienie full fishing licence nie upoważnia do łowienia wszędzie.Ja u siebie np.mam sporo kanałów ale dwa są w rękach miejscowego klubu i wędkowanie tam łączy się z dodatkową opłatą w tym klubie.Ale sprawdz w google bo wody bez doddatkowych opłat jest sporo.No i połamania.Ja wędkuje Dudley i okolice jak by ktoś miał ochotę zawitać w te strony pisać na pw.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 28 sie 2015, 20:52

A gdzie koło Dudley są jakieś fajne miejscówki?

Dodano: -- 1 paź 2015, o 11:58 --

Jak ktokolwiek bylby chetny to znowu w sobote sie wybieram do Wassell Grove.
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy


Powrót do PRZEDSTAW SIĘ