Wymiana bojlera cena itd.

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

MężczyznaPostNapisane przez Thorwald » 28 wrz 2015, 20:29 Wymiana bojlera cena itd.

Witam,

Mysle nad wymiana bojlera w domu (Tipton - DY4). Bojler starego typu, jeszcze z baniakiem, chcialbym wymienic to na cos nowoczesnego (combi bojler).

Szukam informacji na temat tego ile taka przyjemnosc kosztuje ? Jesli chodzi o bojler to chyba tylko Vaillant wchodzi w gre. Dodatkowo zalezy mi tez na tym zeby cala inwestycja byla objeta jakas gwarancja itd... chce miec po prostu to dobrze i solidnie zrobione i bezproblemowo.

Prosze o informacje, wskazowki, polecenia :-).

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Thorwald
Rozeznany
 
 
Posty: 109
Wiek: 40
Dołączył: 23 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Hereford
Reputacja: 11
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez ludzik50 » 29 wrz 2015, 05:38 Re: Wymiana bojlera cena itd.

Vaillant i Bosch / Worcester -inne mozesz pominac.
Vaillant zaczyna sie od ok 700 funtow, wymiana to zalezy- jak pasuje mniej-wiecej na rurki to ok 300 funtow, jak nie pasuje to 400-500, najgorzej jak musisz lub chcesz przeniesc, wtedy 1000 i wiecej.
Moze znajdziesz instalatora w swojej okolicy jak np z tej aukcji:

http://www.ebay.co.uk/itm/Vaillant-ECOT ... 43e241921b

tu masz z wysokiej klasy boilerem i 10-letnia gwarancja- pamietaj ze zeby dostac pelna gwarancje musi byc 'vaillant approved engineer' -tak jak w tej aukcji

ludzik50
Rozeznany
 
 
Posty: 199
Dołączył: 26 sie 2013, 20:40
Reputacja: 38
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Thorwald » 29 wrz 2015, 10:08 Re: Wymiana bojlera cena itd.

Hej,

Dzieki za odpowiedz. U mnie bedzei pewnie troche zabawy z racji tego ze jest ten baniak i bedzie trzeba go po prostu odlaczyc, wiec jakas przerobka tam jest konieczna na 100% i pewnie tez bedzie bardziej kosztowna. W tych sprawach raczej firmie z ebaya bym nie ufal :/. No nic myslalem ze mamy tutaj jakis polskich specow ktorym moglbym dal zarobic, ale zaczne chyba rozsylac zapytania o cene do roznych firm w poblizu :).

Dzieki jeszcze raz.

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Thorwald
Rozeznany
 
 
Posty: 109
Wiek: 40
Dołączył: 23 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Hereford
Reputacja: 11
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez giowanni77 » 30 wrz 2015, 12:22 Re: Wymiana bojlera cena itd.

Witam myślę że moge Ci troszke pomóc w tej kwestii , namiary na sprawdzonego instalatora z uprawnieniami przesyłam na priv

giowanni77
Raczkujący
 
 
Posty: 55
Wiek: 47
Dołączył: 11 cze 2010, 12:42
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE