Pomysł na drogę rozwoju

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez Wojtek31 » 18 lip 2016, 00:25 Pomysł na drogę rozwoju

Witam!

Mam do Was pytanie, w co warto byłoby zainwestować aby znaleźć pracę w Anglii? Zastanawiam się nad szkoleniem (kursami) elektrycznym z wykształcenia jestem informatykiem ale nie do końca jestem pewien czy chcę z tym właśnie zawodem wiązać moją przyszłość plus chyba o wiele dłuższa droga byłaby ze znalezieniem pracy jako serwisant sprzętu niż elektryk ;) ? Z góry dziękuje za wasze przemyślenia.

Wojtek31
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 7 cze 2015, 21:45
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Henrys » 18 lip 2016, 12:59 Re: Pomysł na drogę rozwoju

http://www.learnbaes.ac.uk/ - Birmingham Adult Education Service - ciekawe szkolenia tam mają w znośnej cenie. Wiele rzeczy jakie sobie można wyobrazić - tylko trzeba się dobrze z terminem ustawić.

Henrys
Początkujący
 
 
Posty: 17
Dołączył: 15 lut 2016, 06:02
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez ludzik50 » 18 lip 2016, 14:30 Re: Pomysł na drogę rozwoju

Serwisant komputerow to raczej z IT nie ma nic wspolnego.
Elektryk złego życia nie ma, szczegølnie jak zrobisz potem jeszcze wysokie napięcia- możesz targać kontrakty za 50f/godz

ludzik50
Rozeznany
 
 
Posty: 199
Dołączył: 26 sie 2013, 20:40
Reputacja: 38
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez edmun » 20 lip 2016, 10:47 Re: Pomysł na drogę rozwoju

ludzik50 napisał(a):Serwisant komputerow to raczej z IT nie ma nic wspolnego.

nie ma czegoś takiego jak "IT inżynier". To że pracodawcy to wpisują w kontrakty to dlatego że nie ma zbytnio co się rozpisywać i szufladkować osoby do konkretnej roli.
Serwisant komputerów pracuje w dziale IT? Pracuje, więc jest pracownikiem sektora IT. Nawet jeśli nie potrafi zainstalować Windowsa.

Co do kursów - tak - warto. Najlepiej certyfikatów mieć kilka plus kilka miesięcy/lat doświadczenia na stanowisku w którym się te certyfikaty wykorzystywało.
Sam planuję po wakacjach dorobić kilka certyfikatów i w końcu zmienić pracę
Avatar użytkownika
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 444
Dołączył: 27 paź 2011, 19:06
Reputacja: 48
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez ludzik50 » 20 lip 2016, 15:25 Re: Pomysł na drogę rozwoju

Edmun- sęk w tym, że pracuję w IT i nigdy serwisanta nie widziałem na oczy.
Kupuje się sprzęt np Della i jak coś ci się zepsuje to przyjeżdża ludzik i wymienia go jeszcze w ten sam dzień.
W IT możesz być programistą, sieciowcem, managerem projektu czy konsultantem, a serwisant to z reguły ci***ak który ma budkę na markecie i skupuje poleasingowe złomy, lub student pracujący za najniższą krajową- to nie jest IT...

ludzik50
Rozeznany
 
 
Posty: 199
Dołączył: 26 sie 2013, 20:40
Reputacja: 38
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA