Jak przeslac kase do PL na polskie konto

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

KobietaPostNapisane przez magdunia22 » 6 sie 2007, 08:28 Jak przeslac kase do PL na polskie konto

Witam
Wiem,ze napewno ten temat juz byl,ale jeszcze raz go porusze.
Mam problem musze co miesiac wysylac kase do Pl,na polskie konto za Cyfre,
doradzcie mi gdzie najtaniej i bezpiecznie,wszedzie gdzie chodze to chca 20 funta za przeslanie kasy.Slyszalam o jakies karcie ,ze moge ja miec tu i w Pl moge dac rodzinie,ale gdzie isc o taka karte???
Pozdrawiam :grin:
Grzeczne dziewczynki ida do nieba,niegrzeczne maja niebo na ziemi:):):)
a tak przy okazji,ile potrzeba slow by nas uslyszano w chwili ktorej milczymy

magdunia22
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Wiek: 40
Dołączyła: 3 paź 2006, 11:45
Lokalizacja: ladywood
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 6 sie 2007, 08:32 Re: Jak przeslac kase do PL na polskie konto

mozesz zaplacic za cyfre za pomoca karty debetowej maja taka informacje na stronie internetowej, pewnie bedzie jakas niewielka oplata tak jak za zakupy w sklepie interntetowym, nie sprawdzalem na 100%, bo ja nie place za cyfre
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Krzysiek » 6 sie 2007, 18:18 Re: Jak przeslac kase do PL na polskie konto

U mnie to jest tak:

Przelewam kase przez firme ,,Sami Swoi,, 5 L bez wzgledu na kwote.Kase przelewam na konto
PKO BP ,,INTELIGO,,.Z konta inteligo przelewam kase do wszystkich moich wierzycieli w Polsce czyli:czynsz za mieszkanie,oplaty za media .

I to by bylo na tyle. :wink:

Najlepiej byloby w/g mnie ,abys miala takie konto w Polsce,ktore ma opcje ,,internet banking,,.Wtedy za pomoca specjalnej karty ,,zdrapki,, dokonujesz przelewow z tego konta gdzie tylko Ci sie podoba.Mozesz rowniez na tym koncie zrobic platnosc jako zlecenie stale a system sam bedzie pobieral kase w wyznaczonym przez Ciebie dniu.Twoja rola to tylko pilnowac,aby na polskim koncie zawsze byla jakas suma na dokonywanie przelewow.

Krzysiek
Rozeznany
 
 
Posty: 149
Dołączył: 4 maja 2006, 06:52
Lokalizacja: Acocks Green
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez corrado1980 » 7 paź 2007, 19:42 Re: Jak przeslac kase do PL na polskie konto

zobaczcie na to może ktoś już u nich próbował przelać kasę....podobno sa za darmo do PKO BP ....

http://www.natwest.com/polish02.asp?id=KONTO/KOMUNIKAT_PRASOWY

corrado1980
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2007, 12:55
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 8 paź 2007, 16:11 Re: Jak przeslac kase do PL na polskie konto

cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 8 paź 2007, 17:06 Re: Jak przeslac kase do PL na polskie konto

Wiem, że najmniejsza strata przy dużej sumie pieniędzy jest, jak pieniądze przelewasz na kono City Bank Handlowy - na konto międzynarodowe.

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Magda31 » 10 paź 2007, 22:17 Re: Jak przeslac kase do PL na polskie konto

Ja pieniążki podaje do Polski przez firmę Orbis,daję w kopertę adresuje i kierowca zabiera za 10 funi do Polski a tam na dworcu odbiera je osoba do której jest to adresowane.Jak do tej pory nigdy nie zdarzyło się by koperta nie dotarła.

Magda31
Rozeznany
 
 
Posty: 116
Wiek: 48
Dołączyła: 18 wrz 2007, 17:41
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bebus » 11 paź 2007, 08:10 Re: Jak przeslac kase do PL na polskie konto

Myśle, że skoro będziesz raz w miesiącu przelewać kase to najrozsądniej jest założyć konto międzynarodowe. Ja chce przylecieć do Birmingham i napewno będę zakładać przed wyjazdem to właśnie konto bo to jest uważam najlepsze
Avatar użytkownika
bebus
Początkujący
 
 
Posty: 42
Dołączyła: 11 paź 2007, 07:52
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez magdunia22 » 11 paź 2007, 13:30 Re: Jak przeslac kase do PL na polskie konto

A powiedz mi jak mam to zrobic/???
I czy to cos w Polsce kosztuje,prosze cie o porade bebus:)
Grzeczne dziewczynki ida do nieba,niegrzeczne maja niebo na ziemi:):):)
a tak przy okazji,ile potrzeba slow by nas uslyszano w chwili ktorej milczymy

magdunia22
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Wiek: 40
Dołączyła: 3 paź 2006, 11:45
Lokalizacja: ladywood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bebus » 12 paź 2007, 12:18 Re: Jak przeslac kase do PL na polskie konto

magduniu22 tak naprawdę to ja nie wiem jak się zkłada takie konto bo to wszystko zależy w jakim chcesz mieć banku to konto, ja narazie jeszcze go nie mam ale będę chciała go założyć jak wyjade i będzie to bank w który jestem a jestem w m banku, i myśle, że po prostu do nich zadzwonie zapytam się co i jak a jak nie to poczytam sobie regulamin zakładania międzynarodowych kont.
Myśle, że te tak powinnaś zrobić :-)
Avatar użytkownika
bebus
Początkujący
 
 
Posty: 42
Dołączyła: 11 paź 2007, 07:52
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez corrado1980 » 12 paź 2007, 22:15 Re: Jak przeslac kase do PL na polskie konto

hej...........widzę l, że macie problemy z czytaniem.........przelewy do polski za darmo.....
http://www.natwest.com/polish02.asp?id= ... AT_PRASOWY

corrado1980
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2007, 12:55
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bebus » 13 paź 2007, 18:35 Re: Jak przeslac kase do PL na polskie konto

No widzisz magduuniu i już wszystko jasne :idea::
Avatar użytkownika
bebus
Początkujący
 
 
Posty: 42
Dołączyła: 11 paź 2007, 07:52
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez jaco2000eu » 13 paź 2007, 19:43 Re: Jak przeslac kase do PL na polskie konto

corrado1980 zapomniales o prowizji od tego darmowego luksusu w NatWescie czy PKO jak wolisz :]

jaco2000eu
Początkujący
 
 
Posty: 38
Wiek: 49
Dołączył: 2 maja 2007, 14:28
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez corrado1980 » 16 paź 2007, 20:20 Re: Jak przeslac kase do PL na polskie konto

czyli o co tam chodzi , napisz cos wiecej jak orientujesz sie.....thx

corrado1980
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2007, 12:55
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez dect » 16 paź 2007, 23:36 Re: Jak przeslac kase do PL na polskie konto

Ja pieniadze przelewam jeszcze inaczej - konto UK ---> PayPal UK ---> PayPal PL ---> konto PL. Jak sie przelewa powyzej 500 zl to PayPal nie pobiera prowizji. Jedyny minus(?) jest taki, ze nie zawsze przelicznik banku (w tym przypadku BRE) jest super korzystny. Ale za to wszystko dzieje sie szybo i bezproblemowo.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
dect
Początkujący
 
 
Posty: 31
Wiek: 42
Dołączył: 6 lip 2007, 08:57
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE