brudny monitorek...

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MężczyznaPostNapisane przez jurianglia » 29 sie 2007, 12:44 brudny monitorek...

siemanko...
mam dość brudnego screena i nie wiem dokładnie jak go wyczyścic aby laptop dalej chodził. :mrgreen: co prawda mam takie zarąbiste ściereczki -z alkocholem :oops: :oops: chyba bo ładnie zapachem daje :lol: :lol: ...ale nie wiem czy to nie zaszkodzi.. :?: :?: jak macie jakieś pomysły na cleaning to piszcie-bede wdzieczny.. :idea: dziekówka

jurianglia
Początkujący
 
 
Posty: 16
Wiek: 45
Dołączył: 11 sie 2007, 09:58
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Amigo_uk » 29 sie 2007, 19:41 Re: brudny monitorek...

Moze zaszkodzic niestety. To nie jest z reguly sam alkohol (choc tak ladnie pachnie :P ).
Kup sciereczki dedykowane do ekranow LCD - Do dostania w Maplinie, Curyssie i innych sklepach z elektronika.
Pomogła Ci moja odpowiedź? Nie żałuj i wciśnij Obrazek :)
Avatar użytkownika
Amigo_uk
Rozeznany
 
 
Posty: 246
Wiek: 49
Dołączył: 10 maja 2007, 18:10
Lokalizacja: Sandwell
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez metha » 30 sie 2007, 17:29 Re: brudny monitorek...

Ja zakupiłem właśnie takie ściereczki dedykowane do LCD i to co tam było napisane to chyba inna bajka.....
Po czyszczeniu są ślady (smugi) jak bym masłem czyścił :evil:
I na dodatek zostają białe niteczki z tych ściereczek :evil:

Firma ściereczek to: Fellowes
Pogodnie przyjmuj to, co lata niosą.....
Avatar użytkownika
metha
Raczkujący
 
 
Posty: 60
Wiek: 45
Dołączył: 7 maja 2007, 10:33
Lokalizacja: DerbyUK/ WLKP PL
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez jurianglia » 30 sie 2007, 19:12 Re: brudny monitorek...

kuurka... i co teraz??? niedługo bede musiał dedukowac co mi na panelu za www sie ładuję :lol:
to nic poszukamy zobaczymy -a wam -wieeeelak dziekówka... :kroliczek:

jurianglia
Początkujący
 
 
Posty: 16
Wiek: 45
Dołączył: 11 sie 2007, 09:58
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez tomik111 » 30 sie 2007, 21:27 Re: brudny monitorek...

kup cokolwiek do czyszczenia jakichkolwiek monitorow, lcd, telewizorow czy czegokolwiek. Najwazniejsze jest zeby mialo IZOPROPANOL w stezeniu ponizej 50 procent. Wtedy wyczysci idealnie, bez zadnych smug i bezpiecznie.
Avatar użytkownika
tomik111
Rozeznany
 
 
Posty: 261
Dołączył: 25 sty 2007, 14:12
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez biff30 » 31 sie 2007, 04:25 Re: brudny monitorek...

hi ja do swojego kupuje sciereczki w staples juz jakis czas czyszcze laptopa i pc czysto bez smug bez alkocholu pozdro
pije by paść padam by wstać wstaje by pić , pije by żyć

biff30
Rozeznany
 
 
Posty: 174
Wiek: 48
Dołączył: 17 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: redditch/tarnobrzeg
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez jurianglia » 31 sie 2007, 15:33 Re: brudny monitorek...

oka dziękówka i lece do pc worlda :mrgreen: :mrgreen:
a może chce ktoś nabyć radio samochodowe panasonic na mp3 z wyciąganym panelem???? piszta na gygy albo na maila ---pozdro

jurianglia
Początkujący
 
 
Posty: 16
Wiek: 45
Dołączył: 11 sie 2007, 09:58
Reputacja: 0
Neutralny


Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA