Przedluzanie wlosow

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

MężczyznaPostNapisane przez florek71 » 15 kwi 2008, 20:08 Przedluzanie wlosow

Czesc mam pytanie czy ktos moze przedluzal sobie wlosy w bham jesli tak to jaka metoda i gdzie? Jestem bardzo ciekawa efektu i oczywiscie czy potem takie wlosy nie odpadaja, czy nie niszcza sie przy tym moje naturalne wlosy. Jaki jest koszt takiego zabiegu? Slyszalam o metodzie przedluzania kertyna, ale jestem ciekawa opinii osob ktore mialy przeprowadzony juz taki zabieg. Z gory dziekuje za odpowiedz:)
pozwol sobie zyc tak jak zycie tego chce:)

florek71
Początkujący
 
 
Posty: 31
Wiek: 39
Dołączył: 3 lut 2008, 12:22
Lokalizacja: Wroclaw---stafford
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez inkaa » 17 kwi 2008, 10:20 Re: Przedluzanie wlosow

Tez sie zastanawiam gdzie i za ile mozna przedluzyc wlosy w bham. Ja przedluzalam w polsce metoda racoon i jestem bardzo zadowolona, nie niszczy wlosow, wygladaja naturalnie, zadnych problemow. Ale tutaj mam problem ze znalezieniem fryzjera ktory przedluza ta metoda. Mam nadzieje ze ktos tutaj wie cos na ten temat.
Avatar użytkownika
inkaa
Początkujący
 
 
Posty: 31
Dołączyła: 22 mar 2007, 18:38
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez florek71 » 17 kwi 2008, 19:15 Re: Przedluzanie wlosow

Na czym polega ta metoda? Ja znalazlam na internecie salon w birmingham ktory przedluza wlosy ale na tulejki, klipsy i keratyne dla mnie najrozsadniej brzmi ta kertyna bo chyba najmniej zniszczy wlosy.
pozwol sobie zyc tak jak zycie tego chce:)

florek71
Początkujący
 
 
Posty: 31
Wiek: 39
Dołączył: 3 lut 2008, 12:22
Lokalizacja: Wroclaw---stafford
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez inkaa » 18 kwi 2008, 17:01 Re: Przedluzanie wlosow

Ta metoda ktora ja przedluzalem jest chyba podobna do keratyny. Wlosy przyczepia sie na zywice. Potem mozna je zdjac i na wlosach nie ma sladu ze cos tam bylo doczepiane. Przedluzalam kilka razy i naprawde nie narzekam. O tulejkach slyszalam ze bardzo niszcza wlosy. A wiesz jakie sa ceny przedluzania w bham ?
Avatar użytkownika
inkaa
Początkujący
 
 
Posty: 31
Dołączyła: 22 mar 2007, 18:38
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez florek71 » 18 kwi 2008, 19:20 Re: Przedluzanie wlosow

Znalazlam na internecie ogloszenie polka przedluza wlosy 5 metodami za 180 funtow ale niestety pisalam kilkakrotnie na maila i bez odzewu, a salon ktory znalazlam w bham ma ceny od 190 funtow. U prywatnych osob w okolicach bham, Stafford ceny od 200-260 a nawet 300 funtow.
pozwol sobie zyc tak jak zycie tego chce:)

florek71
Początkujący
 
 
Posty: 31
Wiek: 39
Dołączył: 3 lut 2008, 12:22
Lokalizacja: Wroclaw---stafford
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez inkaa » 18 kwi 2008, 19:48 Re: Przedluzanie wlosow

A mozesz mi podac adres tego salonu, chetnie bym sie wybrala
Avatar użytkownika
inkaa
Początkujący
 
 
Posty: 31
Dołączyła: 22 mar 2007, 18:38
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez florek71 » 20 kwi 2008, 13:36 Re: Przedluzanie wlosow

on jest chyba w sumie jedyny oglaszajacy sie na necie z bham wiec wpisz w googlach hair extension birmingham i ci sie wyswietli ich strona z adresem itp
pozwol sobie zyc tak jak zycie tego chce:)

florek71
Początkujący
 
 
Posty: 31
Wiek: 39
Dołączył: 3 lut 2008, 12:22
Lokalizacja: Wroclaw---stafford
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET