pytanko

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

KobietaPostNapisane przez Olcia » 30 paź 2008, 21:44 pytanko

wiec tak zaczne od tego ze ostani tydzien byl dla mnie bardzo stresujacy i wlasnie miej wiecej od czasu zaczelam odczuwac dziwne dolegliwosci : pieczenie skory do tego stopnia ze mialam wrazenie ze sie poparzylam (najpierw brzucha potem plecow) ,kazdy kontakt skory z ciuchami =bol,bole plecow w okolicy krzyza
bylam u lekarza ten powiedzial ze to alergia i dal mi leki na alergie(do tej pory myslalam ze jak sie ma alergie to powinno byc cos widac na skorze hmm moze sie myle sama juz nie wiem co myslec,u mnie nie ma sladu na skorze wyglada normalnie)
probowalam cos znalesc w internecie ale nic oprocz powiazan z nerwica nie znalazlam ,
nie zaprzeczam jestem bardzo nerwowa osoba a ostatnie 2 lata nie nalezaly do najlatwiejszych,ale czy nerwica moze miec takie objawy?
mam problemy ze spaniem (nie potrafie juz spac dlugo,budze sie w nocy bez powodu)
teraz zaczelam brac ,,kalms,, le ziolowy na uspokojenie i jest jakby troszke lepiej
czy ktos sie kiedys z czyms takim spotkal?
bede wdzieczna za odp
p.s.sorki za chaos w poscie,troche zmeczona jestem

Olcia
Początkujący
 
 
Posty: 24
Wiek: 39
Dołączyła: 16 paź 2007, 18:52
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 30 paź 2008, 22:18 Re: pytanko

Lekarzem nie jestem, ale wszystkie objawy wskazuja na POLPASIEC. Brzmi strasznie ale jest to choroba wywolywana przez tego samego wirusa co ospa. Po pewnym czasie moze ci sie pojawic zaczerwienienie bable w miejscach gdzie obecnie odczowasz bol. Leczenie to nanoszenie talku w plynie na podrazniona skore dla zlagodzenia objawow i jakies leki przeciw virusowe. Pod wplywem stresu jetes bardziej narazona na zachorowanie. Moja siostra niedawno to miala i wszystko zaczelo sie wlasnie bolem skory na brzuchu i plecach w okolicach krzyza. Napisalam wszystko co pamietam z tego co powiedzial jej lekarz.

Ale miejmy nadzieje ze twoj lekarz ma racje.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Olcia » 31 paź 2008, 20:55 Re: pytanko

dzieki za odpowiedz ,mam nadzieje ze to nie polpasiec

Olcia
Początkujący
 
 
Posty: 24
Wiek: 39
Dołączyła: 16 paź 2007, 18:52
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wojtaszek » 31 paź 2008, 22:00 Re: pytanko

Wejdz na forum zdrowie na gazeta.pl tam na pewno cie nakieruja.

wojtaszek
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Dołączył: 17 lut 2007, 12:28
Lokalizacja: B'ham
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Olcia » 1 lis 2008, 18:33 Re: pytanko

poczytalam troche o tym polpascu i w we wszystkich opisach, komentarzach bylo napisane ze bable,plamy i inne widoczne zmiany skorne pojawialy sie dzien lub dwa po wystapieniu przeczulicy skory i boli plecow
a u mnie nadwrazliwosc skory(nawet na kontakt z materialem) zaczela sie ponad tydzien temu
hmm
juz sama nie wiem
ale dzieki za odpowiedzi

Olcia
Początkujący
 
 
Posty: 24
Wiek: 39
Dołączyła: 16 paź 2007, 18:52
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 1 lis 2008, 18:58 Re: pytanko

U mojej siostry widoczne zmiany pojawily sie po kilku dniach. Ale na pewno wczesniej niz po tygodniu.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Olcia » 1 lis 2008, 20:16 Re: pytanko

a czy miala robione jakies badania po ktorych stwierdzono ze ma polpasiec czy zostal on zdiagnozowany na podstawie wygladu skory?
juz sama nie wiem co myslec, a na lekarzach tutaj niestety nie mozna za bardzo polegac

Olcia
Początkujący
 
 
Posty: 24
Wiek: 39
Dołączyła: 16 paź 2007, 18:52
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 1 lis 2008, 22:07 Re: pytanko

Zadnych badan. Lekarz zdiagnozowal po objawach, a wtedy nie miala jeszcze widocznych zmian na skorze.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Olcia » 2 lis 2008, 13:11 Re: pytanko

dzieki za odpowiedz,moze samo jakos pzejdzie

Olcia
Początkujący
 
 
Posty: 24
Wiek: 39
Dołączyła: 16 paź 2007, 18:52
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ZDROWIE