Zawsze jest praca, tylko jaka!

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez dariuszszczecin » 1 gru 2008, 11:59 Zawsze jest praca, tylko jaka!

Witam
Zarejestrowałem się w agencji pracy Birmingham,Coventry, Redditch,Wolverhampton,Leicester.
Coventry na 1500 zarejestrowanych w agencji otrzymali 200 ofert pracy.Te 200 miejsc to tak zwane gówniane zawody; magazyny-Magna Park,gdzie przeładunek z tirów na palety i to jest rozwożone do sklepów środkowej Anglii.Mobing poganiacza, cudzoziemca przeważnie sprawia ,że godzinie przed końcem zmiany ustawia się kolejka do wyjścia, byle do domu.Powiadają że wielu pada ze zmęczenia,moczy się,kobiety jak to kobiety bez komentarza.Za dowożenie z agencji, opłata, tak że pierwsza wypłata to ok.180F/tyg., powiadają kup samochód i dają najniższe stawki,5.73f/godz..Na życie nie starcza więc jak kupić benzynę?.Wynajęcie pokoju ok.250f/mies.jedzenie zdrożało ok.300f.mies.bilet autobusowy ok.4x12f/tyg. Więc jak agencja losuje pracownika to robi co drugi tydzień.Na upartych jest inna metoda, daje się prace do której dojazd w jedną stronę to 2-3godz. I praca w niepełnym wymiarze np.4-5godz.Ekonomicznie licząc dopłacasz w imię czego?.
Na budowach zwolnienia, żadnych nowych się nie rozpoczyna bo banki wstrzymały kredyty(bankrutują).Agencje mają umowy na dostawy pracowników z kończonymi budowami. Stawki stałe 7f/godz minus podatek,twoje koszty CSCS karta,buty,kask,kurtka żółta. Lecz jak zajęłem miejsce zwolnionego leniwego tubylcy,to jego koledzy robili tyle świństw że wytrzymać ciężko.Praca Polaka podoba się szefowi, powiada do zobaczenia jutro, lecz agencja dzwoni ,nie idż do pracy bo nam nie płaci ,utracił płynność finansową. Znowu tydzień postoju.Angole powiadają, jest nerwowo w pracy.
Agencje Birmingham,powiadają żadnych prac dla labourer-pracowników fizycznych,tylko specjaliści lecz nie zatrudniają bez Angielskich kwalifikacji,takie utrudnienia wymyśliły związki zawodowe.Praktycznie dla absolwenta zdolnego, ambitnego miotła,wiedzą że takiej nie wezmą więc oferują,jak weżmie miotłę do ręki to w referencjach ma że mgr –inż z doświadczeniem klinera i takim pozostanie.
Redditch- ,sporo fabryk lecz zamówień nie mają i praca przy rozbiorze indyków dla rżezników.
Wolverhampton-, na sam widok firm z okien busa, napisy na sprzedaż,wynajem,tiry na parkingach nie na trasie,składy rusztowań pełne nie na budowach.
Walsall-rejestrują miejscowych bo dowożą do magazynów z agencji.
Leicester-,80% to kolorowi i interesy mają rodzinne, białym proponują prace na magazynach,miotle.Zapytałem dlaczego nie macie pracy dla fachowców, bo dla gospodarki ważne jest utrzymanie stałych dostaw do sklepów więc i magistrów do przeładunku potrzeba.
Ile lat takiej gonitwy za nadzieją o pracy wytrzyma schit emigrant, zanim zda sobie sprawę młodość minęła, kieszenie puste i nie ma dokąd wracać.
-Hej,zwiększyło się zainteresowanie polkami, są atrakcyjne na sezon wizowy dla kolorowych z poza Unii Europejskiej,biorą sobie jako dodatek do mebli,inaczej kończy się wiza, tracą prace,dla pewności robią bęnkarta by związać ze sobą,wprowadzane są ograniczenia wizowe.
Avatar użytkownika
dariuszszczecin
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączył: 28 lis 2008, 13:34
Lokalizacja: Szczecin
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 1 gru 2008, 20:52 Re: Zawsze jest praca, tylko jaka!

ten koles mnie przeraza. nie dosc ze jakis psychol to jeszcze analfabeta.

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Manitou » 1 gru 2008, 22:57 Re: Zawsze jest praca, tylko jaka!

Ja nie wiem...wszyscy strasza kryzysem a ja od miesiaca mam taki "zapiepsz" w pracy jakiego jeszcze nie bylo a pracuje tam dwa lata.Takiej ilosci zamowien to my nie mielismy nigdy.
Szefostwo prawie blaga nas bysmy zostali chociaz godzinke dluzej.Jest to maly rodzinny zaklad na 9-10 osob i w dobie kryzysu jest to jego najlepszy okres.Teraz sa pieniadze na podwyzki,bonusy i "wazelinke"dla pracownikow.....To ja juz nic nie kumam....jest kryzys czy go nie ma..... :?:
Avatar użytkownika
Manitou
Rozeznany
 
 
Posty: 299
Dołączył: 19 maja 2007, 15:00
Lokalizacja: Wyspa Dr.Moroue
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez dariuszszczecin » 1 gru 2008, 23:57 Re: Zawsze jest praca, tylko jaka!

Robisz za opiekuna tych 9-10 zapracowanych kobiet z promowanej strony
Dr.Moroue
http://adultfriendfinder.com/search/p82396&age=18-35&ip=auto&override=1
To robisz jak ksiądz ,utrzymanek kobiet i dzieci, jak to będzie ortograficznie a.....
Avatar użytkownika
dariuszszczecin
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączył: 28 lis 2008, 13:34
Lokalizacja: Szczecin
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 2 gru 2008, 07:41 Re: Zawsze jest praca, tylko jaka!

Od: dariuszszczecin
Do: KA i PE
Wysłany: Wczoraj 23:42
Temat: Zboczony jesteś dyslektyku.
http://adultfriendfinder....auto&override=1
Parafialny gniot.

ten kretyn przeslal nam wiadomosc. chcialem sie podzielic publicznie.

let every man decide for himself (unless you're a woman :-) )

pozdr

pe

[ Dodano: Wto Gru 02, 2008 07:57 ]
Za 50f robie CSCS +książka w .j. polskim,prosty egzamin przy komputerze w j.polskim na słuchawkach i karta w 3 dni gotowa.Książke trzeba przeczytać dwa razy bo kretyńskie pytania więc takie odpowiedzi.
Address egzaminu Part Grund Floor, Beaufort House 94-96 Newall Street Birmingham,B3 1PB, blisko wielkiej wieży BT.Robiłem tam , książka i rejestracja na egzamin zrobiłem na piętrze obok sklepu polskiego przy policji, dworzec autobusowy Digbeth, biuro IMRA- Allison Street. Po zdanym egzaminie dostaniesz papier i zadzwoń na darmowy numer to powiedzą jaki masz numer karty,plastykowej karty nie dostałem,podobno przyślą na adres domowy,lecz nie jest potrzebna do pracy,wystarczy kartka z egzaminu.Powodzenia.
89A Allison Street,
Birmingham, B5 5TH view on map www.multimap.com
Get directions 01216337773
www.multimap.com
Ostatnio zmieniony przez dariuszszczecin Dzisiaj 0:26, w całości zmieniany 1 raz

nie moze byc tak zle skoro 'robisz' (cokolwiek by to znaczylo) takie karty. zreszta kiedy masz na to czas skoro jestes zajety podrozowaniem po okolicy i rejestrowaniem sie w roznych agencjach. ja mysle ze po prostu masz sklonnosc do konfabulacji (po polsku to znaczy ze po prostu pi@rdolisz) :-)

pozdr

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez dariuszszczecin » 2 gru 2008, 11:21 Prywatnie zjebany, teraz publicznie.

Napisał nam,poskarżysz się mamie i doniesiesz księdzu,literki gubisz.Te napady po artykule o terrorystach z Watykanu zawłaszczających reprezentatywność Polski poza granicami?. Zaliczyłem takich jak ty-ty do ignorowanych CHAMÓW na forum i niech tak pozostanie,pejoratywnie zwany psycholu.Odpierdol się wraz z oczadzonymi oparami wina mszalnego.Takie menele uniemożliwiały pisanie prawdy jak manipulowana jest Polonia,gnoju myślisz że parafianie mają uczucia więc gnoją innych.Moderator wywalić powinien ciebie po pierwszym znieważeniu mojej osoby.
Na przestrogę podobnym cenzorom.
Podzieliłem się opiniom o tobie, subiektywną więc możliwe mylną, tak prawo stanowi.
Avatar użytkownika
dariuszszczecin
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączył: 28 lis 2008, 13:34
Lokalizacja: Szczecin
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Manitou » 2 gru 2008, 13:49 Re: Zawsze jest praca, tylko jaka!

dariuszszczecin napisał(a):Robisz za opiekuna tych 9-10 zapracowanych kobiet .....


Jesli tak myslisz to po cholere wklejasz linki do golych babek :?: :?: :?: Mam to na zawolanie ...no nie :?: Brak logiki.


Proponuje :612: ...bedzie spokoj.
Avatar użytkownika
Manitou
Rozeznany
 
 
Posty: 299
Dołączył: 19 maja 2007, 15:00
Lokalizacja: Wyspa Dr.Moroue
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 2 gru 2008, 15:04 Re: Zawsze jest praca, tylko jaka!

No, niezle zryty beret. To ignore <klik> i po sprawie ;]
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA