Ile za Pokoj i gdzie?

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

MężczyznaPostNapisane przez MichalITG » 8 lut 2007, 22:09 Ile za Pokoj i gdzie?

Hej.
Tak sie zastanawiam. Mam do wynajecia pokoj, calkiem fajny i malo odzewu jest.
Zastanawiam czy nie jest za drogo i ile kosztuja pokoje w innych miejscach i co jest w cenie.

np u mnie jest: 2 sypialnie, living room, wszytko zupelnie nowe, TV+ inne w salonie, internet, 2 lazienki (kazdy ma swoja), lokalizacja w centrum Walsall. Nie chce tloku w domu.

Ja place za to okolo 250 + oplaty. za miesiac z rachunkami wychodzi okolo 330, a Wy ile placicie?

Slyszalem ze mozna wynajac pokoj nawet za 100 za miesiac, a z rachunkami wychodzi okolo 120! ciekawi mnie co to jest i ile osob tam mieszka zeby taka cene dostac.

to nie reklama! czysta ciekawosc.

MichalITG
Początkujący
 
 
Posty: 36
Wiek: 44
Dołączył: 22 sty 2007, 20:04
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 8 lut 2007, 22:39 Re: Ile za Pokoj i gdzie?

jest nas 2, mieszkanie z rachunkami wychodzi ok. 660L (Edgbaston kolo stadionu)
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 9 lut 2007, 09:19 Re: Ile za Pokoj i gdzie?

Trudno powiedziec gdyz na Birmingham ta suma mogla by byc, ale jak na Walsall to chyba troszke drogo. Mnie podobnie jak Lukasza mieszkanie wynosi kolo 660 funtow z oplatami na dwie osoby (i to jest na pograniczu Edgbaston i City Center)
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

PostNapisane przez kat82 » 9 lut 2007, 12:09 Re: Ile za Pokoj i gdzie?

My wynajmujemy 3 pokojowy domek i ogółem płacimy ok 750 funtów z opłatami teraz w sezonie zimowym, latem będzie trochę mniej. Mieszkamy na Erdingtonie i tu sredio za 3 pokojowe czynsz waha się od 500-550funtów plus opłaty.

kat82
 
 

PostNapisane przez Elvis » 9 lut 2007, 17:25 Re: Ile za Pokoj i gdzie?

ja mam mieszkanko na Edgbaston (sam mieszkam), 1 pokojowe (znaczy pokój + sypialnia) i płacę 350 + opłaty, przy czym w czynszu wliczony jest gaz, więc doliczając council tax i prąd i wodę wychodzi mnie jakieś 430/m-c

Elvis
 
 

KobietaPostNapisane przez Anek » 9 lut 2007, 18:15 Re: Ile za Pokoj i gdzie?

Elvis napisał(a):ja mam mieszkanko na Edgbaston (sam mieszkam), 1 pokojowe (znaczy pokój + sypialnia) i płacę 350 + opłaty, przy czym w czynszu wliczony jest gaz, więc doliczając council tax i prąd i wodę wychodzi mnie jakieś 430/m-c


To nie wiele placisz, ale to tez zalezy jaka czesc Edgbaston (mam nadzieje ze nie ta slawetna :wink: )
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez rafal » 11 lut 2007, 10:52 Re: Ile za Pokoj i gdzie?

Anek zalezy tez czy to mieszkanie jest w domu czy w bloku ,sa domy przerobione na mieszkania i sa tansze.
Avatar użytkownika
rafal
Stały Bywalec
 
 
Posty: 545
Wiek: 42
Dołączył: 20 cze 2006, 21:39
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Lola » 11 lut 2007, 16:34 Re: Ile za Pokoj i gdzie?

Anek napisał(a):
Elvis napisał(a):ja mam mieszkanko na Edgbaston (sam mieszkam), 1 pokojowe (znaczy pokój + sypialnia) i płacę 350 + opłaty, przy czym w czynszu wliczony jest gaz, więc doliczając council tax i prąd i wodę wychodzi mnie jakieś 430/m-c


To nie wiele placisz, ale to tez zalezy jaka czesc Edgbaston (mam nadzieje ze nie ta slawetna :wink: )


Ja mieszkalam na tej slawetnej Gillott Road :mrgreen: numer 391 dokladnie ale nie narzekam. Mielismy 1 bed room za 335 funtow! (teraz juz jest za 350) ale facet ma jakas umowe i nie placi council tax'u, gaz na monetki :lol: ogolnie spoczko 2 lata tam spedzilismy :razz:
Od jakiegos miesiaca wynajmuje pokoj u angielskiej rodziny (Woodgate Valley) i place 220, troche mnie tu rozpieszczaja bo mi gotuja piora i zmywaja po mnie. Dzis sie troche opuscili bo mi lunch'u nie przygotowali :wink:

Wracajac do "Gillott Road" to troche tzw "Strazniczek Lasu" widzialam przez okno w akcji :mrgreen:
Amicus certus in re incerta cernitur.
Avatar użytkownika
Lola
Rozeznany
 
 
Posty: 233
Wiek: 44
Dołączyła: 1 gru 2006, 22:32
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 11 lut 2007, 18:32 Re: Ile za Pokoj i gdzie?

Anek napisał(a):To nie wiele placisz, ale to tez zalezy jaka czesc Edgbaston (mam nadzieje ze nie ta slawetna :wink: )


a za co slawna ta ulica? co to za Strazniczki Lasu :?:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 11 lut 2007, 20:20 Re: Ile za Pokoj i gdzie?

Jak szukasz Pani do towarzystwa, bez wiekszych zobowiazan i nie masz co robic z kasa to polecam zwiedzenie tej ulicy :razz:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez rafal » 12 lut 2007, 04:50 Re: Ile za Pokoj i gdzie?

Anek napisał(a):Jak szukasz Pani do towarzystwa, bez wiekszych zobowiazan i nie masz co robic z kasa to polecam zwiedzenie tej ulicy :razz:

:mrgreen:
Avatar użytkownika
rafal
Stały Bywalec
 
 
Posty: 545
Wiek: 42
Dołączył: 20 cze 2006, 21:39
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 12 lut 2007, 10:40 Re: Ile za Pokoj i gdzie?

Anek napisał(a):Jak szukasz Pani do towarzystwa, bez wiekszych zobowiazan i nie masz co robic z kasa to polecam zwiedzenie tej ulicy :razz:

aaaaaaa... :wink:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

PostNapisane przez Elvis » 13 lut 2007, 05:18 Re: Ile za Pokoj i gdzie?

No to to będzie dwie przecznice dalej, ale to i nie jest źle, bo przynajmniej garaż mi się udało znaleźć niedaleko. Teraz się chcę przeprowadzać na Californię, to tam znalazłem domek za 425, ale garażu już nie. Są plusy i minusy. A co do tych pań, to jak Boga kocham, żem jeździł w celach turystyczno-krajoznawczych wzdłuż i wszerz tej uliczki, o której mowa, rowerkiem z zakładu wracając i za diabła żem żadnej córy koryntu nie widział.

Elvis
 
 

MężczyznaPostNapisane przez sasiadstar » 13 lut 2007, 16:51 Re: Ile za Pokoj i gdzie?

ogolnie za pokoj sie placi kolo 50 drozej raczej nikt nie wezmie

sasiadstar
Początkujący
 
 
Posty: 46
Dołączył: 7 lip 2006, 20:26
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Lola » 13 lut 2007, 21:06 Re: Ile za Pokoj i gdzie?

Elvis napisał(a):No to to będzie dwie przecznice dalej, ale to i nie jest źle, bo przynajmniej garaż mi się udało znaleźć niedaleko. Teraz się chcę przeprowadzać na Californię, to tam znalazłem domek za 425, ale garażu już nie. Są plusy i minusy. A co do tych pań, to jak Boga kocham, żem jeździł w celach turystyczno-krajoznawczych wzdłuż i wszerz tej uliczki, o której mowa, rowerkiem z zakładu wracając i za diabła żem żadnej córy koryntu nie widział.

A co to California :cool: ?
A te cory to noca wylaza albo wczesniutko rano :mrgreen:
Amicus certus in re incerta cernitur.
Avatar użytkownika
Lola
Rozeznany
 
 
Posty: 233
Wiek: 44
Dołączyła: 1 gru 2006, 22:32
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE