Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Rodzina Play Centres Hickory Dickorys Playhouse
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   

Hickory Dickorys Playhouse

altHickory Dickorys Playhouse oferuje wiele wspaniałych atrakcji dla dzieci. Znajdziemy tu oddzielny plac zabaw dla dzieci poniżej 5 lat i poniżej 12 lat. W budynku znajduję się 8 zjeżdżalni, w tym jedna z najwyższych, w zamkniętych centrach dla dzieci w Wielkiej Brytanii.

Dla najmłodszych milusińskich są przygotowane baseny wypełnione kolorowymi, plastikowymi piłeczkami. Dla nieco starszych przeznaczone są trampoliny oraz duży plac zabaw z przeszkodami. Znajduje się tam boisko, gdzie rozgrywane są mecze koszykówki oraz piłki nożnej.

W Hickory Dickorys Playhouse organizowane są również imprezy oraz specjalne zajęcia i zabawy na czas dni wolnych od szkoły.W tych dniach odbywają się tam pokazy magików, zajęcia plastyczne i muzyczne.

Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 09:30 – 18:30, w soboty, niedziele i Bank Holiday 10:30 – 18:00.  Bilety wstępu: dzieci w wieku 1-4 lata 4.40 GBP, w wieku 5-11 lat 4.90 GBP.
Hickory Dickorys Playhouse
3 Findlay Road
Kings Heath
Birmingham
B14 7SN
Tel: 0121 443 3939
http://www.hickorydickorys.co.uk/

 

Opinie użytkowników

Przeciętna ocena wystawiona przez 1 użytkownika(ów)

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać opinię.
Ocena ogólna: 
 
4.0
Bezpieczeństwo:
 
4.0   (1)
Wyposażenie:
 
4.0   (1)
Atmosfera na spotkaniach:
 
4.0   (1)
Obsługa:
 
5.0   (1)
Ilość polskich dzieci:
 
3.0   (1)
Zajęcia dla dzieci:
 
4.0   (1)
Czystość:
 
4.0   (1)
 
 

Dla calej rodziny

Ocena ogólna: 
 
4.0
Bezpieczeństwo:
 
4.0
Wyposażenie:
 
4.0
Atmosfera na spotkaniach:
 
4.0
Obsługa:
 
5.0
Ilość polskich dzieci:
 
3.0
Zajęcia dla dzieci:
 
4.0
Czystość:
 
4.0
Czy ta opinia była dla Ciebie pomocna?
Yes No
Recenzent: Maria Magdalena
Grudzień 30, 2015
Top 50 Recenzent
Zobacz wsyzstkie moje opinie
Raportuj tę opinię
 
0 z 0 użytkowników uznało tę opinię za pomocną

Przestrzenne, przyjazne miejsce zarowno dla dzieci jak i doroslych, wydzielone sekcje zabaw dla okreslonego przedzialu wiekowego, sporo pieter do wspinaczki i pokonywania trudnosci, ogromna zjezdzalnia, ktorej nigdy nie ma sie dosyc, trampoliny, mini boisko do gry w pilke, pneumatyczny pistolet na pilki z gabki, ktore najpierw trzeba zebrac z najnizszego poziomu i wdrapywac sie z nimi na najwyzszy, zeby postrzelac do tarczy z wycieciem, ile gimnastyki! oraz mnostwo innych wymagajacych zwinnosci kota wyzwan. Wszelkie trudy oslodzic moze dosc bogate jak na mala kafejke menu (salatki, bagietki, burgery, pizze, menu dla dzieci oraz wybor ciast, takze gama zimnych i goracych napoi, slush, lody itp.) Warto przyjsc i zobaczyc, dwie spore przestrzenie ze stolikami dla siedzacych, duzo przestrzeni do zabawy.

 
 
 Czytaj poprzedni artykuł:
Play Pod
  Czytaj następny artykuł:
Treasure Island dla maluchów