Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Polska/Świat 21-latek zginął od ciosów nożem w Ełku. Doszło do zamieszek
21-latek zginął od ciosów nożem w Ełku. Doszło do zamieszek
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Już ponad 20 osób zatrzymała policja po zamieszkach, do jakich doszło w niedzielę (01.01) w Ełku po śmierci 21-letniego Daniela.

Mężczyzna zginął w noc sylwestrową od ciosów nożem, zadanych mu przed barem z kebabami. Rano mieszkańcy zapalili tam znicze, po południu w tym samym miejscu zaczął zbierać się tłum. Policjanci zatrzymali ponad 20 osób, które rzucały w kierunku radiowozów kamieniami, butelkami i petardami. Jak podała rzeczniczka ełckiej policji Agata Kulikowska, zatrzymani po zamieszkach są w różnym wieku, wśród nich jest jedna kobieta. Są przewożeni do policyjnej izby zatrzymań.

Lokal Prince Kebab wynajmowali obywatele Tunezji, Algierii i Maroka i są to osoby, które zostały zatrzymane przez policję po śmierci 21-latka. Podczas niedzielnych zamieszek wybito szyby również w drugim prowadzonym przez nich barze - powiedział Radny z Ełku Michał Tyszkiewicz.

Źródło:x-news.pl
poniedziałek, 02 stycznia 2017 06:41
 


Komentarze 

+2 #1 Rad88 2017-01-02 10:43
Cios nożem POLAKOWI zadał TUNEZYJCZYK MUZUŁMANIN. Tak się kończy przyjmowanie muzułmanów pseudo uchodźców. Im się wydaję, że wszystko im wolno!!!!!!!!!! !!!!!!
+5 #2 Rad88 2017-01-02 10:45
STOP ISLAMIZACJI EUROPY!!!!!!
+2 #3 nawad 2017-01-02 12:11
Zakladam, ze to Polak go zaczepil, ale nie znajduje uzasadnienia na uzycie noza. To pokazuje ich podejscie do niewierzacych . Nienawisc , jak w naszym rzadzie.

Czytaj poprzedni artykuł:
Uchodźcy kłamią na temat swojego wieku, by dostać się do Wielkiej Brytanii
  Czytaj następny artykuł:
Królowa Elżbieta II nadal chora. Odwołała udział w noworocznym nabożeństwie