bham.pl Wiadomości Polska/Świat Trzech Polaków z zarzutami pobicia 44-letniego Pakistańczyka
Trzech Polaków z zarzutami pobicia 44-letniego Pakistańczyka
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Trzech mężczyzn podejrzanych o pobicie Pakistańczyka w Ozorkowie usłyszało zarzuty. Do winy przyznał się tylko jeden z nich.

- Okrzyki i zadawane pytania wskazywały na to, że atak mógł mieć podłoże na tle różnic narodowościowych i wyznaniowych - powiedział Krzysztof Kopania z łódzkiej prokuratury.
Jak relacjonował pobity 44-latek, napastnicy krzyczeli w jego kierunku „Osama” oraz pytali, czy jest muzułmaninem. Kiedy potwierdził, dostał pierwsze ciosy. Pakistańczyk był bity pięściami po głowie, a gdy upadł, kopano go po całym ciele.

Wydarzenie to spotkało się z negatywną oceną mieszkańców Ozorkowa. - Taki człowiek jest niewinny. On też chce pracować i zarabiać pieniądze - stwierdziła jedna z mieszkanek Ozorkowa. - Polska trochę jest krajem rasistowskim - dodał inny mieszkaniec.

Źródło:x-news.pl
środa, 04 stycznia 2017 17:47
 


Komentarze 

+15 #1 Rad88 2017-01-04 18:26
Muzułmanie w pojedynkę udają, że są dobrzy i chcą żyć w zgodzie, ale kiedy ich przybędzie spora grupa, wtedy zaczynają sobie za dużo pozwalać i okazywać kim są na prawdę, nikt w Polsce nie potrzebuję ataków terrorystycznyc h i dyskryminowania chrześcijan; pamiętajmy, że rasizm działa w dwie strony!!! Jeśli ich przybędzie to my biali chrześcijanie będziemy narażeni na rasizm. Więc wyrzucać ich póki jest ich mało; niech wiedzą, że nie są w Polsce mile widziani!!!

Czytaj poprzedni artykuł:
Zatrzymano podejrzanego o kontakty z zamachowcem z Berlina
  Czytaj następny artykuł:
Dyżur konsularny w Birmingham - zapisy zostały zamknięte


Ankieta

Czy wrócisz do Polski jeśli UK wyjdzie z UE?
 
Global Centre
Montaz anten satelitarnych