Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Polska/Świat Atak na bar z kebabem prowadzony przez Egipcjanina we Wrocławiu
Atak na bar z kebabem prowadzony przez Egipcjanina we Wrocławiu
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
W sylwestrową noc dwóch mężczyzn wysmarowało musztardą wejście do baru prowadzonego przez Egipcjanina. Trzy dni później ktoś znów podszedł pod bar, wybił szybę, a do środka wrzucił butelkę z łatwopalną substancją i podpalił. Strażacy ugasili pożar, a Egipcjanin liczy straty.

Przyznaje, że porządki to nie problem, ale boi się o życie swoje i swoich bliskich. - Nie chcę robić problemów, nie chcę dla ludzi źle. Chcę działać i pracować, ale nie chcę też, by ludzie źle traktowali mnie - podkreślił mężczyzna.

Okoliczności sprawy wyjaśnia policja, która sprawdza, czy zdarzenie nie miało rasistowskiego kontekstu. - Za uszkodzenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności - poinformował kom. Kamil Rynkiewicz z biura prasowego dolnośląskiej policji.

Źródło:x-news.pl
czwartek, 05 stycznia 2017 17:26
 


Komentarze 

+9 #1 Rad88 2017-01-05 18:22
Niech takich sytuacji będzie więcej; niech muzułmanie wiedzą, że nie są w Polsce mile widziani.
+7 #2 Rad88 2017-01-07 09:56
Iwona Mlodojewska - oni są wszyscy dobrzy kiedy jest ich mało. Dobrzy muzułmanie nie istnieją. Ja spotkałem się z rasizmem z ich strony mieszkając w birmingham. Nie mam zamiaru być dyskryminowany przez nich w Polsce.
+6 #3 Rad88 2017-01-07 09:59
Iwona Mlodojewska, możesz zbyt mało o nich wiedzieć, więc nie twierdź, że są tacy dobrzy bo się na tym przejedziesz jak francuzi, niemcy i belgowie. Trzeba nie mieć rozumu, żeby nie widzieć co się dzieję w europie i na bliskim wschodzie!!!
+2 #4 Manitou 2017-01-07 20:30
Tobie to Ci muzułmanie śnią się po nocach????
+2 #5 Rad88 2017-01-07 21:10
Cytuję Manitou:
Tobie to Ci muzułmanie śnią się po nocach????

Nie, po prostu kiedy mieszkałem na Sparkbrooku pluli mi pod nogi i rzucali we mnie zapalniczkami...itp.
+1 #6 Manitou 2017-01-08 23:31
Nigdy z czymś takim się nie spotkałem. Wszędzie są ludzie i "klamki". Myślisz,że w Polsce .i nie ma. Głupota nie ma przypisanej narodowości.
+2 #7 Rad88 2017-01-09 10:07
Cytuję Manitou:
Nigdy z czymś takim się nie spotkałem. Wszędzie są ludzie i "klamki". Myślisz,że w Polsce .i nie ma. Głupota nie ma przypisanej narodowości.

W momencie kiedy oni są brązowymi muzułmanami a my białymi chrześcijanami myślenie, że .e zdarzają się wszędzie jest błędne. Ich głupie zachowanie jest wycelowane bezpośrednio w nas co w tym przypadku przeradza się na dyskryminowanie danej rasy i wyznania,więc nie można powiedzieć,że .e zdarzają się wszędzie bo w Polsce nikt Ci pod nogi pluć nie będzie tylko dlatego jak wyglądasz i w co wierzysz. Oni chcą tak robić i chcą zająć nasze miejsce, po tym co się działo w ostatnich dwóch latach pod względem emigracji można być tego pewnym. Wyobraź sobie zasiedlenie całej Europy plus ich chamskie zachowanie na co dzień względem nas - to już nie jest głupie zachowanie tylko rasizm i dyskryminacja białych chrześcijan.

Czytaj poprzedni artykuł:
Kim Dzong-Un zapowiada wystrzelenie międzykontynentalnego pocisku balistycznego
  Czytaj następny artykuł:
Miliony astmatyków nie otrzymują właściwej opieki medycznej