Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Polska/Świat KE grozi Polsce sankcjami za uchodźców
KE grozi Polsce sankcjami za uchodźców
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Komisja Europejska zagroziła Polsce sankcjami, jeśli kraj nie rozpocznie programu relokacji uchodźców. Polska, Austria i Węgry to jedyne kraje UE, które mimo wcześniejszych zobowiązań nie przyjęły dotąd żadnego uchodźcy.

- Nie ma w tej chwili możliwości, aby do Polski byli przyjmowani uchodźcy i na pewno nie zgodzimy się na narzucanie Polsce, ani innym krajom członkowskim jakichkolwiek przymusowych kwot – powiedziała premier Beata Szydło podczas konferencji prasowej po posiedzeniu rządu.

Szefowa rządu podkreśliła jednak, że Polska bardzo aktywnie angażuję się w akcje humanitarne dla Syrii. Wśród projektów wymieniła pomoc w zakresie leczenia osób poszkodowanych oraz odbudowę domów dla poszkodowanych w Syrii.

- To są konkretne projekty, to jest wymierna pomoc, którą polski rząd przeznacza dla tych, którzy tej pomocy potrzebują - podkreśliła premier Szydło.

Źródło:x-news.pl
środa, 17 maja 2017 07:04
 


Komentarze 

+18 #1 michalk8585 2017-05-17 07:58
W Polsce Polacy mają spokój na ulicach, nikt w Polsce nie potrzebuję ze strony muzułmanów terroryzmu, molestowania kobiet, rasizmu, dyskryminowania Chrześcijaństwa /Katolicyzmu itp. Pamiętajmy, że rasizm działa w dwie strony. Nikt nie będzie oddawać społecznego spokoju dla zupełnie obcych ludzi; NIE potrzeba nam ''uchodźców'' !!!

POLSKA DLA POLAKÓW.

W takich momentach uważam, że Unia Europejska powinna się rozpaść.

Czytaj poprzedni artykuł:
Darmowe kino pod chmurką, czyli Brindleyplace Film Festival
  Czytaj następny artykuł:
Zamkniecie Aston Expressway będzie kosztowało lokalne firmy co najmniej 6 mln funtów