CJC Furniture
Reklama: Polska Przychodnia Medical-Dent Alisha Supermarket CJC Furniture L.A.Transport
Promocja
Promy
Reklama: Google Promy
bham.pl Wiadomości Rodzina Szkoły w Walsall potrzebują poprawy
Szkoły w Walsall potrzebują poprawy
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Sześć szkół w Walsall może zostać uznanych za „nieadekwatne”, zapowiada radna Barbara Cassidy.

Willenhall E-ACT Academy i St Francis Catholic Primary zostały umieszczone na liście szkół “wymagających poprawy”. Od września pracownicy Ofsted ocenili 22 miejskie szkoły.

Radna Barbara Cassidy twierdzi, że inspektorzy poinformowali ją, że w najbliższych tygodniach sześć kolejnych placówek zostanie oznaczonych jako „nieadekwatne”. Cassidy chce zorganizować w styczniu spotkanie, w którym wszyscy zainteresowani będą mogli otwarcie porozmawiać.

Radna, która działa w komitecie do spraw edukacji dzieci uważa, że Walsall nie osiąga odpowiednich standardów. Według niej szkoły, nauczyciele, rodzice i uczniowie pracują bardzo ciężko, brakuje jedynie zaangażowania ze strony City Council, gdyż rada miasta kieruje się nastawieniem „jest wystarczająco dobrze”.

Na potwierdzenie swoich słów przytacza liczby: obecnie tylko 51 z 81 (czyli 63%) szkół jest ocenionych jako „dobre” lub wyżej, co oznacza, że 30 wymaga natychmiastowej poprawy.

Nazwy sześciu placówek edukacyjnych, które mają dostać niską notę, nie zostały jeszcze ujawnione.
poniedziałek, 09 grudnia 2013 09:26
 Czytaj poprzedni artykuł:
Birmingham City Council: oszczędności i zwolnienia
  Czytaj następny artykuł:
Coraz więcej osób w średnim wieku ma problem z alkoholem i narkotykami


Rodzina

Montaz anten satelitarnych

Ankieta

Czy wrócisz do Polski jeśli UK wyjdzie z UE?
 
Sklep Jarmark
UWAGA:

Aby poprawnie przeglądać tę stronę, Twoja przeglądarka musi obsługiwać Javascript. Nie możesz też używać oprogramowania które zmienia zawartość strony.

Jeśli strona nie wyświetla się prawidłowo, wyłącz dodatki lub oprogramowanie blokujące prawidłowe wyświetlanie strony( np.: Adblock...) lub zmień przeglądarkę internetową.