Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Rozrywka Frankfurt Christmas Market 2016
Frankfurt Christmas Market 2016
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Już 17 listopada Lord Mayor of Birmingham, dokona uroczystego otwarcia jarmarku bożonarodzeniowego Frankfurt Christmas Market.

W przeszłości, jarmark kończył się tuż przed świętami - w dniu 22 grudnia - tak, by przedsiębiorcy mogli spędzić święta z rodziną. W tym roku po raz pierwszy German Market, będzie otwarty podczas świat Bożego Narodzenia. Targ będzie czynny codziennie między 10:00 a 21:00 i potrwa do 29 grudnia. Nieczynny będzie tylko w dniu 25 grudnia w „Christmas Day”.

Jarmark odbędzie się w Birmingham już po raz szesnasty. Przez lata stał się znakiem firmowym miasta i miejscem, które trzeba koniecznie odwiedzić podczas przedświątecznych przygotowań. Uwielbiają go zarówno mieszkańcy, jak i turyści, którzy przybywają z całego kraju i Europy.

W tym samym czasie, Birmingham City Council, organizuje również Craft Market – odbędzie się przy Centenary Square – gdzie można kupić towary lokalnych przedsiębiorców z West Midlands, a także rękodzieła etniczne z całego świata. Craft Market potrwa do 22 grudnia.
poniedziałek, 31 października 2016 07:29
 Czytaj poprzedni artykuł:
8-letni chłopiec i 6-letnia dziewczynka zginęli w pożarze domu w Birmingham
  Czytaj następny artykuł:
Nastolatek ugodzony nożem na dworcu autobusowym w Wolverhampton


Kalendarium

Brak wydarzeń