bham.pl Wiadomości Rozrywka Frankfurt Christmas Market 2016
Frankfurt Christmas Market 2016
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Już 17 listopada Lord Mayor of Birmingham, dokona uroczystego otwarcia jarmarku bożonarodzeniowego Frankfurt Christmas Market.

W przeszłości, jarmark kończył się tuż przed świętami - w dniu 22 grudnia - tak, by przedsiębiorcy mogli spędzić święta z rodziną. W tym roku po raz pierwszy German Market, będzie otwarty podczas świat Bożego Narodzenia. Targ będzie czynny codziennie między 10:00 a 21:00 i potrwa do 29 grudnia. Nieczynny będzie tylko w dniu 25 grudnia w „Christmas Day”.

Jarmark odbędzie się w Birmingham już po raz szesnasty. Przez lata stał się znakiem firmowym miasta i miejscem, które trzeba koniecznie odwiedzić podczas przedświątecznych przygotowań. Uwielbiają go zarówno mieszkańcy, jak i turyści, którzy przybywają z całego kraju i Europy.

W tym samym czasie, Birmingham City Council, organizuje również Craft Market – odbędzie się przy Centenary Square – gdzie można kupić towary lokalnych przedsiębiorców z West Midlands, a także rękodzieła etniczne z całego świata. Craft Market potrwa do 22 grudnia.
poniedziałek, 31 października 2016 07:29
 Czytaj poprzedni artykuł:
8-letni chłopiec i 6-letnia dziewczynka zginęli w pożarze domu w Birmingham
  Czytaj następny artykuł:
Nastolatek ugodzony nożem na dworcu autobusowym w Wolverhampton


Rozrywka

Ankieta

Czy wrócisz do Polski jeśli UK wyjdzie z UE?
 
Smaczek

Kalendarium

Brak wydarzeń
Montaz anten satelitarnych