Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Rozrywka Kabaret Ani Mru-Mru w Liverpool, Birmingham i Manchester!
Kabaret Ani Mru-Mru w Liverpool, Birmingham i Manchester!
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
W związku z ogromnym zainteresowaniem i apelami publiczności, Kabaret Ani Mru-Mru powraca do Anglii z zupełnie nowym programem, pt. "Ostatnie takie Trio”.

W dniach 19-21 maja 2017 zapraszamy na występy do Liverpool, Birmingham oraz Manchester. Wisienką na tym zabawnym torcie są kreacje aktorskie Waldemara Wilkołka, który powoli wyrasta na drugiego wicelidera tej trupy.

Tytuł programu, pozornie zwiastujący zakończenie kariery, jest jedynie zapowiedzią powiększenia składu o grupę brazylijskich tancerek, prestidigitatora i kilku czołowych piłkarzy. "Ostatnie takie trio" to coś czego na pewno nie wolno przegapić...

Kabaret Ani Mru Mru powstał w Lublinie w roku 1999. Od roku 2001 tworzą go Michał Wójcik i Marcin Wójcik, którzy choć noszą to samo nazwisko nie są rodziną oraz Waldemar Wilkołek. Jak twierdzą ich wspólni znajomi i tak kiedyś na pewno wpadliby na siebie na ulicy. Mają to samo poczucie humoru, a to sprawia, że świetnie się dogadują, zarówno na scenie jak i w życiu prywatnym. Rodzaj żartów, gagów i skeczy doskonale trafia w gusta szerokiej publiczności w Wielkiej Brytanii. Ani Mru-Mru jest laureatem wszystkich najbardziej prestiżowych przeglądów i festiwali kabaretowych.

Bilety w cenie £25 funtów można zakupić on-line na www.kabareton.co.uk oraz w wybranych sklepach.

Wiecej informacji na:

www.kabareton.co.uk
www.facebook.com/kabaretoncouk
środa, 26 kwietnia 2017 07:13
 Czytaj poprzedni artykuł:
Imigranci proszeni o nieaplikowanie o rezydencję stałą – Home Office przeciążony pracą
  Czytaj następny artykuł:
Trzyletnie dziecko wypadło z okna w Warszawie. Chłopczyk nie przeżył


Kalendarium

Brak wydarzeń