Zaloguj się Załóż konto
ParkLives – darmowe zajęcia w miejskich parkach
wtorek, 25 kwietnia 2017 07:01
ParkLives – darmowe zajęcia w miejskich parkachW tym roku w Birmingham po raz czwarty odbędzie się ParkLives. W związku z tym w parkach na terenie miasta będzie można uczestniczyć w wielu darmowych i atrakcyjnych wydarzeniach promujących aktywność i ruch.
Dodaj komentarz
 
Great Birmingham 10k 2017
piątek, 21 kwietnia 2017 07:52
Great Birmingham 10k 201730 kwietnia w Birmingham, odbędzie się charytatywny bieg, Great Birmingham 10k. Impreza jest organizowana w mieście po raz trzeci.
Dodaj komentarz
 
Kamil Stoch deklasuje w Vikersund
niedziela, 19 marca 2017 22:21
Kamil Stoch deklasuje w VikersundKamil Stoch po raz siódmy w obecnym sezonie wygrał indywidualny konkurs Pucharu Świata. Polak zwyciężył w niedzielnych zawodach Raw Air w Vikersund. Drugi Noriaki Kasai stracił do niego prawie 19 punktów. Skład podium uzupełnił Austriak Michael Hayboeck.
Dodaj komentarz
 
Piotr Żyła pierwszym polskim medalistą mistrzostw świata w Lahti
czwartek, 02 marca 2017 21:48
Piotr Żyła pierwszym polskim medalistą mistrzostw świata w LahtiPiotr Żyła zdobył brązowy medal mistrzostw świata w skokach narciarskich na dużej skoczni w Lahti. To pierwszy krążek zdobyty przez reprezentację Polski na tej imprezie. To też największy sukces w karierze 30-latka. W tym sezonie oprócz medalu mistrzostw świata Żyła osiągnął również drugą pozycję w Turnieju Czterech Skoczni.
Dodaj komentarz
 
Ćwicz, jakbyś był psem. W Londynie wymyślili niekonwencjonalną alternatywę dla CrossFitu
poniedziałek, 30 stycznia 2017 21:22
Ćwicz, jakbyś był psem. W Londynie wymyślili niekonwencjonalną alternatywę dla CrossFituBieganie na czworaka, aportowanie i przeciąganie liny. Te i inne zadania składają się na trening o nazwie "Ćwicz, jakbyś był psem". Na pomysł przeprowadzenia tego typu aktywności fizycznej wpadł jeden z trenerów z Londynu, który w ten sposób chciał zachęcić do sportu miłośników czworonogów.
Dodaj komentarz
 
Małysz: Stoch wygrywa, choć popełnia błędy. Co będzie jak zacznie trafiać!
poniedziałek, 23 stycznia 2017 06:05
Małysz: Stoch wygrywa, choć popełnia błędy. Co będzie jak zacznie trafiać!Kamil Stoch najlepszy w Zakopanem. Lider Pucharu Świata okazał się najlepszy na Wielkiej Krokwi, choć po pierwszej serii zajmował dopiero 6. miejsce. Skok na 131 metrów przy niekorzystnym wietrze pozwolił mu jednak odrobić straty z nawiązką.
Dodaj komentarz
 
Polscy kibice masowo łamią prawo? „Nie róbmy z flagi tablicy ogłoszeniowej”
poniedziałek, 16 stycznia 2017 13:38
Polscy kibice masowo łamią prawo? „Nie róbmy z flagi tablicy ogłoszeniowej”Polscy kibice masowo łamią prawo? Na wszelkich wydarzeniach sportowych częstym widokiem są fani, wyposażeni we flagi państwowe z wypisanymi na nich nazwami miejscowości, a niekiedy nawet firm. Takie "ozdabianie" barw narodowych jest naruszeniem prawa.
Dodaj komentarz
 
Stoch po 16 latach powtórzył sukces Małysza w Turnieju Czterech Skoczni
sobota, 07 stycznia 2017 17:43
Stoch po 16 latach powtórzył sukces Małysza w Turnieju Czterech SkoczniPo 16 latach Kamil Stoch powtórzył sukces Adama Małysza i wygrał Turniej Czterech Skoczni. Mistrz olimpijski pokonał Piotra Żyłę i Daniela Andre Tandego, a tuż za podium znalazł się Maciej Kot.
Dodaj komentarz
 
Drugie miejsce Kamila Stocha w pierwszym konkursie Turnieju Czterech Skoczni
piątek, 30 grudnia 2016 18:32
Drugie miejsce Kamila Stocha w pierwszym konkursie Turnieju Czterech SkoczniKamil Stoch zajął 2. miejsce w pierwszym konkursie Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie. Polak przegrał jedynie ze Stefanem Kraftem, który uzyskał notę wyższą o 2,8 punktu.
Dodaj komentarz
 
Małysz upatruje w Żyle czarnego konia Turnieju Czterech Skoczni.
czwartek, 29 grudnia 2016 06:49
Małysz upatruje w Żyle czarnego konia Turnieju Czterech Skoczni.29 grudnia, kwalifikacjami do konkursu w Oberstdorfie, rozpocznie się 65. Turniej Czterech Skoczni. Adam Małysz w roli czarnego konia zawodów upatruje świeżo upieczonego mistrza Polski, Piotra Żyłę.
Dodaj komentarz
 
Strona 1 z 11