Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Reprezentacja Polski przegrała z Niemcami 1:3

Reprezentacja Polski przegrała z Niemcami 1:3 w meczu eliminacji mistrzostw Europy w 2016 roku.Ten wynik oznacza, że mistrzowie świata wyprzedzą kadrę Adama Nawałki w tabeli grupy D i zajmą pozycję lidera.

Niemcy objęli prowadzenie już w 12. minucie po golu Thomasa Müllera. Siedem minut później, nasi zachodni sąsiedzi wygrywali różnicą dwóch bramek. Tym razem do siatki strzeżonej przez Łukasza Fabiańskiego trafił Mario Götze. Pod koniec pierwszej połowy, nadzieje w sercach kibiców rozbudził Robert Lewandowski, który po dośrodkowaniu Kamila Grosickiego zdobył bramkę na 1:2.

W drugiej połowie, obie reprezentacje miały wiele szans na strzelenie gola. W 82. minucie meczu, po raz drugi Mario Götze trafił do siatki Polaków. Nasi kadrowicze nie potrafili już odpowiedzieć na tego gola i przegrali to spotkanie 1:3.

Źródło: Agencja TVN/x-news