Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Polska wygrała ze Szwajcarią

Wygraliśmy! Jesteśmy w ćwierćfinale Euro 2016! Mecz Szwajcaria - Polska w 1/8 finału Euro 2016 jest historyczny, bo Biało-Czerwonych jeszcze nigdy nie było w fazie pucharowej mistrzostw Europy.

Gol Jakuba Błaszczykowskiego dał Polakom prowadzenie 1:0 w 39. minucie spotkania Polska - Szwajcaria! Nasz skrzydłowy dostał doskonałe podanie od Kamila Grosickiego i w sytuacji sam na sam uderzył między nogami Yanna Sommera! Niestety w drugiej połowie Szwajcarzy wyrównali i mieliśmy dogrywkę. dogrywka nie przyniosla rozwiązania i doszło do rzutow karnych.

Żaden z naszych piłkarzy nie spudłował i MAMY TO WYGRALIŚMY!!!!!!!