Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Sport Po zamieszkach w Madrycie: Polscy kibice nie dorośli do Europy Zachodniej
Po zamieszkach w Madrycie: Polscy kibice nie dorośli do Europy Zachodniej
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Władze Legii Warszawa błyskawicznie odpowiedziały na zachowania swoich kibiców sprzed meczu z Real w Madrycie. Stołeczni fani przed Santiago Bernabeu wdali się w prawdziwą bijatykę z hiszpańską policją.

- Wyjazdy kibiców na zagraniczne mecze nie będą odbywały się w tej formie jak dotychczas. Będą obowiązywały inne standardy organizacyjne, bo to co miało miejsce pod stadionem w Madrycie pokazuje, że nasi fani nie są gotowi by jeździć do Zachodniej Europy. Należy wszystkich polskich fanów za to przeprosić, bo jest to po prostu nie do zaakceptowania - przyznał Seweryn Dmowski, dyrektor Legii Warszawa ds. Mediów i PR.

- Wydawałoby się, że ta straszna lekcja w postaci zamknięcia stadionu na mecz z Realem, nauczy czegoś ludzi mieniących się kibicami Legii. Niestety, to co się stało w Madrycie może być gwoździem do trumny na cały sezon. To jest już recydywa przez duże R. Zrobili ogromną krzywdę swojemu klubowi, piłkarzom, których rzekomo kochają i całej Polsce piłce. Nie spodziewam się wyrzucenia Legii z pucharów, ale zamknięcie stadionu na wszystkie mecze Legii w europejskich pucharach jest jak najbardziej realne - powiedział były prezes PZPN Michał Listkiewicz.
Źródło:x-news.pl
czwartek, 20 października 2016 06:36
 Czytaj poprzedni artykuł:
Kraje unijne zanotowały duży wzrost w liczbie Brytyjczyków zainteresowanych ich obywatelstwem
  Czytaj następny artykuł:
Młody mężczyzna śmiertelnie ugodzony nożem w Solihull