Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Horror w Ladywood - przyłożyli pistolet do głowy studentki i ukradli jej samochód
Horror w Ladywood - przyłożyli pistolet do głowy studentki i ukradli jej samochód
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
W Ladywood doszło do kradzieży samochodu. Złodzieje zaatakowali trzy osoby, które siedziały w aucie, a następnie odjechali skradzioną Toyotą Yaris.

Do zdarzenia doszło w czwartek o godzinie 2:15 na Duchess Road. Ofiarami czteroosobowego gangu złodziei padło trzech przyjaciół - dwie studentki w wieku 20 lat oraz ich kolega.

Przestępcy przystawili do brzucha jednej z ofiar pistolet, a kolejnej do głowy. Mężczyzna natomiast dzielnie stawiał czoła rabusiom.

Poszkodowana opowiada, że w pewnym momencie mężczyzna otworzył drzwi samochodu i wyjął kluczyk ze stacyjki. Jej koleżanka powiedziała: „Proszę nie rób tego”. Wtedy kolejny z przestępców wziął pistolet i przystawił go jej do głowy. Zastraszona kobieta poprosiła, aby mężczyzna pozwolił jej zabrać płaszcz i torebkę, ale inny z przestępców wyciągnął ją na siłę z auta. Pasażerka opowiada, że ten sam człowiek przyłożył jej broń do brzucha i nakazał wyjście z pojazdu. Przestępcy wsiedli do samochodu i odjechali.

Na miejscu zdarzenia zjawili się uzbrojeni funkcjonariusze policji. Skradziony samochód został odnaleziony w Winson Green. Obecnie zajmują się nim policyjni technicy.
piątek, 18 sierpnia 2017 09:20
 Czytaj poprzedni artykuł:
Setki imigrantów przedostało się z Maroka do Hiszpanii w jeden dzień
  Czytaj następny artykuł:
Kolejny atak w Hiszpanii. Terroryści wjechali w ludzi w nadmorskim kurorcie