Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Przed szkołą w Walsall doszło do próby porwania dwóch uczniów
Przed szkołą w Walsall doszło do próby porwania dwóch uczniów
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Policja z West Midlands prowadzi śledztwo w sprawie próby uprowadzenia dwóch chłopców. Sytuacja miała miejsce pod szkołą.

Do zdarzenia doszło w piątek 8 września w pobliżu zlokalizowanej przy Castlefort Road w Walsall Wood, Castlefort Junior Mixed and Infant School. Rzecznik prasowy West Midlands Police informuje, że funkcjonariusze otrzymali wezwanie do próby porwania, która miała miejsce na Lichfield Road w Walsall w piątek tuż po godzinie 15:40.

Z relacji chłopców wynika, że zaczepił ich mężczyzna hinduskiego pochodzenia, który siedział na miejscu pasażera w białym vanie. Mężczyzna powiedział do wracających ze szkoły dziesięciolatków, żeby wsiadali do samochodu.

Samochód, którym poruszał się sprawca jest dość charakterystyczny, ponieważ ma przyciemnione tylne szyby, dodatkowo część okien jest oklejona srebrną taśmą. Chłopcy wrócili do domu bez szwanku i powiadomili swoich rodziców.

Teraz funkcjonariusze poszukują kierowcy vana i jednocześnie zapewniają rodziców, że próba porwania była pojedynczym przypadkiem.
wtorek, 12 września 2017 11:34
 Czytaj poprzedni artykuł:
Polskie małżeństwo zbiera pieniądze na powrót do Polski
  Czytaj następny artykuł:
Polak poszczuł swoim psem dwoje muzułmanów