Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Policja zidentyfikowała fajerwerki odpalone w domu zamordowanego Anthony’ego Nichollsa
Policja zidentyfikowała fajerwerki odpalone w domu zamordowanego Anthony’ego Nichollsa
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Funkcjonariusze prowadzący śledztwo w sprawie podpalenia zidentyfikowali rodzaj fajerwerków, które zostały odpalone w domu poszkodowanego.


56-letni Anthony Nicholls zmarł we wtorek po pięciu dniach od tragicznego zdarzeniu. W jego domu znajdującym się w Tile Cross w Birmingham ktoś odpalił ogromną paczkę, w której umieszczono dwieście fajerwerków. Policjanci opublikowali zdjęcie paczki. Uważają, że pudełko zostało porzucone w pobliżu miejsca pożaru.

Do zdarzenia doszło w czwartek o godzinie 23:00 w domu znajdującym się przy Birchtrees Drive w Tile Cross. Od momentu ataku 56-letni Anthony Nicholls był w śpiączce farmakologicznej. W wyniku zdarzenia poszkodowana została również jego 50-letnia żona, która złamała kość podudzia skacząc z okna na pierwszym piętrze swojego domu.

Śledczy traktują śmierć Anthony’ego Nichollsa, jako morderstwo. Jednocześnie apelują o informacje do świadków pożaru oraz osób, które mogły widzieć człowieka niosącego fajerwerki, które zostały odpalone w miniony czwartek około godziny 23:00 w domu przy Birchtrees Crescent.
piątek, 10 listopada 2017 09:02
 Czytaj poprzedni artykuł:
Uczniowie z Birmingham, aby nie głodować w domu podczas weekendów, zabierają jedzenie ze szkół
  Czytaj następny artykuł:
Śmiertelny wypadek na Rookery Road - kierowca potrącił kobietę i zbiegł