Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Dwie osoby aresztowane po wypadku, w którym poważnych obrażeń doznał 78-letni mężczyzna
Dwie osoby aresztowane po wypadku, w którym poważnych obrażeń doznał 78-letni mężczyzna
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Policja aresztowała mężczyznę podejrzewanego o prowadzenie samochodu bez prawa jazdy. Zatrzymany brał udział w wypadku, w trakcie którego poważne obrażenia odniósł 78-letni pieszy. Poszkodowany walczy o życie w szpitalu.

Volkswagen Golf oraz Ford Fiesta zderzyły się na skrzyżowaniu Abbots Road i Vicarage Road w Kings Heath. Do zdarzenia doszło 26 grudnia około godziny 13:30. W wyniku kolizji jeden z pojazdów wjechał na chodnik i potrącił 78-letniego mężczyznę. Ofiara doznała poważnych obrażeń głowy oraz nóg.

Sanitariusze udzielili mężczyźnie niezbędnej pomocy, a następnie przetransportowali go karetką do Queen Elizabeth Hospital. 78-latek nadal przebywa w szpitalu. Jego stan jest poważny.

Policja zatrzymała 27-latka podejrzewanego o brak prawa jazdy (zostało mu odebrane) oraz 26-letnią pasażerkę, która jest podejrzewana o zakłócanie prawidłowego funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości.

Para została zwolniona z aresztu i pozostaje do dyspozycji śledczych.
czwartek, 28 grudnia 2017 10:15
 Czytaj poprzedni artykuł:
W kanale w Brierley Hill znaleziono ciało mężczyzny
  Czytaj następny artykuł:
Podejrzana paczka na jednej z ulic w Sutton Coldfield okazała się fałszywym alarmem