Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Roczne dziecko ofiarą wypadku, którego sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia
Roczne dziecko ofiarą wypadku, którego sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Roczna dziewczynka została pozostawiona na śmierć przez kierowcę, który potrącił ją na jednej z ulic w Birmingham i uciekł z miejsca zdarzenia.

Policja poszukuje sprawcy kolizji, do której doszło w Sylwestra, tuż po godzinie 22:00 w Great Barr. Świadkowie zdarzenia szybko ruszyli na pomoc potrąconemu dziecku. Dziewczynka doznała obrażeń głowy oraz prawej nogi. Przewieziono ją do Birmingham Children’s Hospital.

West Midlands Police apeluje teraz o wszelkie informacje dotyczące wypadku. Rzecznik prasowy jednostki powiedział, że funkcjonariusze zostali wezwani do kolizji z udziałem samochodu oraz rocznej dziewczynki. Do incydentu doszło na Birmingham Road.

Poszkodowane dziecko przewieziono do szpitala, gdzie zajęli się nim lekarze. Obrażenia odniesione przez ofiarę nie zagrażają jej życiu. Rzecznik potwierdza, że sprawca uciekł z miejsca zdarzenia i prowadzone są jego poszukiwania. Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje mogące pomóc w jego odnalezieniu proszony jest o zatelefonowanie pod numer 101.
piątek, 05 stycznia 2018 07:12
 Czytaj poprzedni artykuł:
Dwie ofiary śmiertelne wypadku na autostradzie M42
  Czytaj następny artykuł:
Brutalny atak w punkcie bukmacherskim w Handsworth - mężczyzna nie przeżył