Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Zacznij Nowy Rok z przytupem! Postaw na naukę języka!
Zacznij Nowy Rok z przytupem! Postaw na naukę języka!
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   

Nowy Rok, nowe otwarcie, idealny czas na zmiany! A może by tak zamiast trudnych do spełnienia postanowień, które zarzucisz szybciej niż podejmiesz, zrobić coś, z czego będziesz czerpać korzyści przez długi czas? Lingo Learning Centre Ci w tym pomoże!

Lingo Learning Centre, szkoła założona w 2013 r., to obecnie trzy centra – w Erdingtonie, West Bromwich i Coventry, oferujące szeroki wybór kursów językowych i profesjonalnych. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie! Od zupełnie darmowych, 8-tygodniowych kursów Functional Skills English & Maths, gdzie po zdaniu egzaminu otrzymujesz rozpoznawalny w całej UE certyfikat, po jedyne w regionie, konwersacyjne kursy English Direct i Spanish Direct w atrakcyjnych cenach!

Jedynymi warunkami uczestnictwa w kursie bezpłatnym są: posiadanie dokumentu tożsamości (dowód, paszport lub brytyjskie prawo jazdy), NIN (National Insurance Number) i potwierdzenia adresu zamieszkania w UK.

W przypadku kursów konwersacyjnych, program obejmuje zajęcia z native speakerem na sześciu poziomach zaawansowania. Lekcje odbywają się raz w tygodniu (dwie godziny zegarowe), ceny za godzinę zegarową zaczynają się od £6, w zależności od poziomu zaawansowania. Dodatkowo dzięki naszym kartom lojalnościowym co dziesiąte zajęcia są gratis!

Więcej informacji o naszej ofercie znajdziesz na stronie internetowej www.lingo-uk.com i profilu na Facebooku www.facebook.com/LingoCourses/.


Jesteś zainteresowany? Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas już dziś! Zapraszamy!

Kontakt:

Lingo Erdington – 11 New Street, B23 6SD, tel. 07783905256
Lingo West Bromwich – Victoria Street, B70 8ET, tel. 07540806565
Lingo Coventry – 48 Queens Road, CV1 3EH, tel. 07715211159

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Artykuł Sponsorowany

piątek, 12 stycznia 2018 08:05
 Czytaj poprzedni artykuł:
Polak z Somerset aresztowany za napaść na partnerkę
  Czytaj następny artykuł:
Setki mieszkańców West Midlands oczekiwało w karetkach na przyjęcie do przepełnionych szpitali


Montaz anten satelitarnych