Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Sześć osób zranionych nożem podczas imprezy sylwestrowej w klubie w Sutton Coldfield
Sześć osób zranionych nożem podczas imprezy sylwestrowej w klubie w Sutton Coldfield
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Tragiczne wydarzenia rozegrały się podczas imprezy sylwestrowej w klubie nocnym w Sutton Coldfield. Doszło tam do bójki, w której rannych zostało kilka osób.

Około godziny 00:50 do Bel Air Nightclub wezwano policję. W zgłoszeniu podano, że 21-letni mężczyzna został raniony nożem w klatkę piersiową. Gdy funkcjonariusze aresztowali 26-latka podejrzewanego o dokonanie ciężkiego uszkodzenia ciała, wybuchła kolejna bójka - pisze Birmingham Mail.

Walka rozprzestrzeniła się zarówno wewnątrz klubu, jak i na zewnątrz budynku. Kolejnych pięć osób zostało rannych. Jedna z nich – mężczyzna w wieku 28 lat był w stanie krytycznym, ale po przejściu operacji jego stan się poprawił. Cztery pozostałe ofiary w wieku od 20 do 27 lat po opatrzeniu ran wypisano ze szpitala.
W związku z tym policjanci aresztowali dwie osoby podejrzane o dokonanie ataków oraz jedną za agresywne zakłócanie porządku.

Policja prosi wszystkich, którzy mogą wiedzieć coś na ten temat, o kontakt pod 101 lub anonimowo z Crimestoppers pod 0800 555 111.
piątek, 02 stycznia 2015 06:55
 Czytaj poprzedni artykuł:
Zlikwidowano stoiska słodyczy przy kasach w Tesco
  Czytaj następny artykuł:
Odnaleziono szczątki samolotu malezyjskich linii Air Asia. Z morza wydobywane są ciała