Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Bójka w Mono Bar w Arcadian Centre - użyto gaz i policyjne pałki
Bójka w Mono Bar w Arcadian Centre - użyto gaz i policyjne pałki
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Bójka jaka rozegrała się w Mono Bar w Arcadian Centre to "Najgorszy atak przemocy z jakim spotkał się oddział policji" - takie słowa zawiera raport policji. W piątek licencja baru została zawieszona, aż do wyjaśnienia całej sprawy.

Do zajścia doszło w niedziele o 3.30 nad ranem, funkcjonariusze musieli użyć pałek oraz gazu, aby rozdzielić grupę walczących osób. Na miejsce wysłano również jednostkę z psami. Bójka zaczęła się w barze Mono, a późnie przeniosła się na ulicę. Rzucano szklankami i butelkami również w policję jak i w personel medyczny, który zjawił się na miejscu. Policja była zmuszona eskortować rannych, gdyż ci zachowywali się bardzo agresywnie w stosunku do sanitariuszy.

Kolejne jednostki policji zostały wysłane również do szpitala City Hospital, gdzie ranni uczestnicy rozróby próbowali dalej ze sobą walczyć. Jeden z rannych został raniony w oko i może stracić wzrok - pisze Birmingham Mail.

Policja złożyła wniosek o natychmiastowe zawieszenie i pełny przegląd licencji baru, gdyż nikt z obsługi nie zawiadomił policji o incydencie. Funkcjonariuszy zaalarmował operator miejskiej kamery , który zauważył walkę.

Policja prosi wszystkich, którzy mogą wiedzieć coś na ten temat, o kontakt pod 101 lub anonimowo z Crimestoppers pod 0800 555 111.
sobota, 24 stycznia 2015 08:16
 


Komentarze 

0 #1 mepsi 2015-01-24 20:23
Mono bar - znam to miejsce dosc dobrze, murzynska impreza z muzyka hiphop hehe. Murzyn z Afryki wyjdzie ale Afryka z murzyna to juz nie ma gdzie.

Czytaj poprzedni artykuł:
Zatrzymano pięciu nielegalnych imigrantów pracujących w restauracji
  Czytaj następny artykuł:
4 samochody skradzione w ciągu 35 minut