Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Noworodek wypisany ze szpitala z innym nazwiskiem na opasce identyfikacyjnej
Noworodek wypisany ze szpitala z innym nazwiskiem na opasce identyfikacyjnej
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Para z Netherton ujawniła, że ich nowo narodzony w Russells Hall Hospital w Dudley syn wrócił do domu z opaską, na której widniało inne nazwisko.

Gemma Evans opowiada, że ogarnęła ją panika, gdy zobaczyła inne nazwisko na opasce indentyfikacyjnej i pomyślała, że zabrali do domu inne dziecko. Musiała starannie sprawdzić, czy to na pewno jej syn Tyler. Kobieta skrytykowała szpital za tę pomyłkę. Szefowie Russell Hall poinformowali, że rozpoczęto dochodzenie w tej sprawie - opisuje Express and star.

Tyler urodził się w zeszłym tygodniu w czwartek, a do domu został wypisany we wtorek. Chłopiec przebywał w szpitalu dłużej, gdyż złapał infekcje. Tego samego dnia, podczas przebierania dziecka jego matka odkryła, że do nogi syna nadal doczepiona jest opaska z danymi osobowymi. Zszokowana i zła nie mogła uwierzyć w to, że widnieje na niej inne nazwisko. Gemma zastanawia się teraz, czy lekarze nie pomylili próbek krwi i czy jej syn w ogóle był chory. Dziwi się też temu, że przed wypisaniem dziecka do domu nikt nie sprawdził tożsamości niemowlaka i nie zauważył pomyłki.
sobota, 16 kwietnia 2016 07:21
 Czytaj poprzedni artykuł:
Zatwierdzono plan budowy nowego basenu w Erdington
  Czytaj następny artykuł:
Rośnie liczba operacji usuwania zepsutych zębów dzieciom