Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Czterolatka z Walsall cierpi na rzadką chorobę - może umrzeć, jeśli stanie się smutna
Czterolatka z Walsall cierpi na rzadką chorobę - może umrzeć, jeśli stanie się smutna
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Matka, czteroletniej dziewczynki, która cierpi na rzadką chorobę zaapelowała do ludzi, by pomogli rozweselić jej dziecko, bo brak radości, smutek i zdenerwowanie grożą jej śmiercią.

Isabell Tipper z Walsall ma wrodzoną wadę serca, która sprawia, że gdy dziewczynka staje się smutna, jej sercu brakuje tlenu. Pół roku temu przeszła operację, podczas której lekarze wycięli zbędny tłuszcz i mięśnie otaczające jej tętnicę płucną, ale w listopadzie okazało się, że tkanka znowu narosła. Lekarze mówią, że choroba musi rozwinąć się jeszcze bardziej, by można było przeprowadzić ratującą życie operację transplantacji tętnicy płucnej.

Matka czterolatki – Kimberly mówi, że odrobina życzliwości od ludzi sprawia, że jej córka czuje się szczęśliwa. Dodaje, że Isabell uwielbia otrzymywać listy i wpadła na pomysł, aby prosić wszystkich o wysyłanie do kartki lub listu do jej córki. 30 czerwca kończy pięć lat i dostała już osiem kartek. Na razie nie może ich przeczytać, ale ekscytuje się na samą myśl.

Dla wszystkich, którzy chcieli by wysłać kartkę urodzinową do dziewczynki została stworzona strona na Facebooku: "Princess Isabell heart warrior".
wtorek, 10 maja 2016 07:37
 Czytaj poprzedni artykuł:
Atak w Niemczech – nożownik krzyczący "Allahu Akbar" zabił jedną osobę
  Czytaj następny artykuł:
Prawie połowa pracodawców z Birmingham zagłosowałaby za opuszczeniem Unii Europejskiej