Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Uczeń szkoły w Erdington ugodzony nożem – policja aresztowała dwóch nastolatków
Uczeń szkoły w Erdington ugodzony nożem – policja aresztowała dwóch nastolatków
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Policja z Birmingham aresztowała wczoraj dwóch nastolatków podejrzanych o próbę zamordowania ucznia jednej z tamtejszych szkół. Chłopak został ugodzony nożem.

Funkcjonariusze zostali wezwani do znajdującej się na Fentham Road w Erdington City of Birmingham School krótko po godzinie 13:30 po tym, jak w budynku placówki pojawiła się grupa osób, która zaatakowała 15-letniego uczenia.

Poszkodowanym zajęli się sanitariusze z West Midlands Ambulance Service. Chłopca zabrano do szpitala. Obrażenia, które odniósł są poważne, ale jego stan jest stabilny.

Niedługo po zdarzeniu policjantom udało się aresztować dwóch nastolatków podejrzewanych o dokonanie napaści na ucznia. Są w wieku 16 i 17 lat. Wszczęto śledztwo, a funkcjonariusze prowadzą poszukiwania pozostałych napastników.

Przedstawiciel West Midlands Police informuje, że dochodzenie jest dynamiczne i obecnie trwa ustalanie okoliczności zdarzenia. Policjanci i szkoła ściśle współpracują w tej sprawie. Jeśli ktoś posiada jakiekolwiek informacje na temat incydentu proszony jest o natychmiastowe złożenie zeznań.
piątek, 11 listopada 2016 06:32
 Czytaj poprzedni artykuł:
W Paryżu powstał dmuchany punkt pomocy dla uchodźców
  Czytaj następny artykuł:
Interwencja uzbrojonej policji w Kitts Green