Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Imigranci powinni uczyć się znaczenia stania w kolejkach i bycia miłym
Imigranci powinni uczyć się znaczenia stania w kolejkach i bycia miłym
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Imigranci powinni być uczeni tego, jakie znaczenie w nowoczesnej Wielkiej Brytanii mają takie zjawiska, jak np. stanie w kolejce – uważa działająca przy rządzie pełnomocniczka ds. integracji.

Louise Casey powiedziała posłom, że zbyt wielu przyjezdnych nie rozumie podstawowych zasad życia w UK, w tym konieczności bycia miłym oraz tego, kiedy należy wyrzucać śmieci. Zasugerowała również, że imigranci otrzymują od brytyjskiego społeczeństwa znacznie więcej niż dają od siebie. Zdaniem Casey spójność nie jest obustronna – pisze The Telegraph.

Pełnomocniczka wyraziła swoje zdanie po publikacji raportu, w którym zarekomendowała, by imigranci tuż po przyjeździe do Wielkiej Brytanii składali przysięgę wierności. Jej zdaniem bezprecedensowe tempo i skala imigracji wywarły ogromny wpływ na wiele społeczności.

Casey sugeruje, że błędem jest brak szczerości dotyczącej wysiłków, jakie ludzie przybywający z zewnątrz wkładają, gdy przyjeżdżają do UK. Doradca ostrzega też, że podczas prac nad swoim raportem odkryła, że religijni ekstremiści infiltrują brytyjskie szkoły używając taktyk odkrytych podczas skandalu nazwanego „Koniem trojańskim”, który wstrząsnął edukacją w Birmingham.
wtorek, 10 stycznia 2017 08:21
 Czytaj poprzedni artykuł:
Dwie ofiary bójki w Sparkbrook
  Czytaj następny artykuł:
Polak skazany na więzienie za spowodowanie śmiertelnego wypadku