Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands 10-latek z alergią na zimno przeprowadził się z rodziną do Australii, by móc normalnie żyć
10-latek z alergią na zimno przeprowadził się z rodziną do Australii, by móc normalnie żyć
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Brytyjskie małżeństwo zostało zmuszone do emigracji do Australii, ponieważ ich syn cierpi na silną alergię na zimno.

10-letni Fintley Mitchell z Birmingham za każdym razem, gdy wyszedł na chłodne powietrze dostawał ostrej wysypki. Lekarze zdiagnozowali u niego pokrzywkę wywoływaną przez zimno. Ta rzadka choroba może być śmiertelna. Często przyczyniała się do ogromnego cierpienia chłopca.

Jego rodzice – 36-letnia Rebecca oraz 39-letni Martin podjęli drastyczną decyzję o przeprowadzce na drugi koniec świata, aby Finley mógł się cieszyć życiem wolnym od jego alergii. Rodzina przyleciała do Queensland w Australii pół roku temu. Dzięki cieplejszemu klimatowi wysypka przestała doskwierać 10-latkowi – pisze Daily Mail.

W 2009 roku Finley został zaszczepiony przeciwko świńskiej grypie. Jego rodzice uważają, że to właśnie szczepionka spowodowała rozwój nietypowej alergii. Wieczorem w dniu jej otrzymania, hłopiec się rozchorował. Pojawiły się halucynacje, a potem uczulenie. Od tej pory po zjedzeniu loda, jego twarz gwałtowanie puchła – opowiada Rebecca Mitchell. Rodzina zabrała Finleya do lekarza, który w żartach zasugerował przeprowadzkę do cieplejszego kraju.
czwartek, 09 lutego 2017 06:37
 Czytaj poprzedni artykuł:
Węgry zwiększą liczbę strażników na południowej granicy
  Czytaj następny artykuł:
Młody mężczyzna ugodzony nożem w Dudley