Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Wściekłość banków! Muszą wypłacić Polakom nawet £3500 na osobę.
Wściekłość banków! Muszą wypłacić Polakom nawet £3500 na osobę.
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   

Założenie konta bankowego w Wielkiej Brytanii to warunek konieczny, jeśli chce się żyć i pracować na Wyspach. Wizyta w angielskim banku nie ominęła żadnego Polaka, który swoją przyszłość związał z Wielką Brytanią. Niestety nieznajomość języka i procedur sprawia, że wizyta ta nie zawsze kończy się dobrze. Pracownicy brytyjskich banków działając w złej wierze, przez lata zakładali Polakom płatne konta bankowe. Opłaty za ich prowadzenie mogły wynosić nawet 300 funtów rocznie. Dziś Polacy, którzy padli ofiarą brytyjskiego systemu finansowego mogą ubiegać się o odszykowanie.

Zobacz ile odzyskasz? KLIKNIJ TU!

Sprawdź, czy należy Ci się zwrot >>>
Kto może otrzymać odszkodowanie od brytyjskiego banku?

Odszkodowanie, rekompensata oraz zwrot kosztów poniesionych na utrzymanie konta należy się każdej osobie, która posiada rachunek bankowy PBA. Jest to rachunek płatny, czyli taki za prowadzenie,  którego bank pobiera comiesięczną opłatę. Zazwyczaj wynosi ona od 5 do 25 funtów, jednak jak pokazują historie Polaków na Wyspach, opłaty te mogą być również wyższe. Pobierana suma jest nie tylko prowizją dla banku za otwarcie i prowadzenie rachunku, ale i stanowi składkę na ubezpieczenie podróżne czy ubezpieczenie telefonu. Wiele osób kierując się tymi zaletami, wybiera konta PBA, liczą na większą ochronę w przypadku nieprzewidzianych sytuacji. Jak jednak pokazuje praktyka, wypłata odszkodowań z tego typu ubezpieczeń jest opcją często niedostępna dla Polaków ze względu na brak spełniania przez nich podstawowych warunków.


Zobacz ile odzyskasz? KLIKNIJ TU!


Sprawdź w 15 sekund ile zwrotu odzyskasz >>>


Oznacza to, że Polacy zakładający PBA z tego względu zostali oszukani i nie otrzymali od pracownika banku wystarczających informacji na temat przysługujących im praw” – mówi Pan Oktawian z firmy Harvard Claims. Szacuje się, że procederowi nieuczciwej sprzedaży płatnych kont bankowych padło ponad 0,5 miliona Polaków mieszkających na Wyspach Brytyjskich. To oni bez względu na to, czy nadal mieszkają na terenie Zjednoczonego Królestwa i dalej posiadają otwarte konto bankowe, czy też nie, mogą starać się o zwrot pieniędzy.

Zobacz ile odzyskasz? KLIKNIJ TU!


Sprawdź, czy należy Ci się zwrot >>>


Jak uzyskać zwrot pieniędzy z banku brytyjskiego?

Właścciele płatnego konta bankowego mogą uzyskać zwrot w wysokości ok. 3000 funtów. Aby jednak było to możliwe, konieczne jest wskazanie, że bank dopuścił się sprzedaży w złej wierze oraz postąpił nieuczciwe. Cała procedura dochodzenia swoich praw wymaga znajomości języka angielskiego, a także orientowania się w przypisach brytyjskiego prawa finansowego. Dlatego też osoby, które samodzielnie starają się o zwrot opłat bankowych, bardzo często ponoszą porażkę. Odmowa przyznania odszkodowania zamyka drogę do dalszego dochodzenia roszczeń. Osoby, które chcą zyskać pewność, że odzyskają swoje utracone funty, po pomoc zwracają się do wyspecjalizowanych w tym zakresie firm taki jak Harvard Claims. Doświadczenie i kontakty w bankach pozwalają im na szybkie i sprawne odzyskiwanie pieniędzy.

Wylicz swój zwrot w 15 sekund >>>


Kliknij TUTAJ aby wyliczyć zwrot >>>

Artykuł Sponsorowany

 

środa, 03 stycznia 2018 10:38
 Czytaj poprzedni artykuł:
Policja aresztowała sześciu członków skrajnie prawicowej organizacji terrorystycznej
  Czytaj następny artykuł:
Porywisty wiatr, utrudnienia w transporcie i domy bez prądu - sztorm Eleanor nawiedził Wielką Brytanię


Montaz anten satelitarnych